Karadeniz Pet

Doğal ortamda muhabbet kuşları

stronger67

Meraklı Üye
[YOUTUBE]kyT1BIJSjRc[/YOUTUBE]

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yabani olmalarına rağmen hiç kaçmayıp kendilerini sevdiriyorlar.Adam resmen avuçladı ama kaçmadı.Güzel paylaşım için teşekkürler.

Rabbim ne güzel yaratmış

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:54 -->-> Daha önceki mesaj 00:53 --

ayrıca ne sinek var orada arkadaş. bir şey daha gözüme takıldı adamın saati ne kadar pis :)

Doğal ortamlarında daha alışkınlar insana demek ki. Kafese girince değişiyorlar galiba.

Güzel paylaşım elinize sağlık yerli bunlar :D :D

Dogal ortamlarinda renkleri cok guzel ve ne kadar da saglikli duruyorlar, muhabbet kusunun ingilizce soylenisi nasil acaba oyle aratip daha cok izlemek istedim simdi :D

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

benimkiler evcil muhabbet kuslari elimi kafese saldigimda kendilerini parcaliyorlar :)

Nakadar güzel ben bi ara pet shop a gittim aksamdi kuslar uyku moduna gecmis bi adam ayanı yere vuruyo kuslarin hepsi aynanda zıplıyodu korkutuyolar hayvanları gercekten yazık muhabbet kusu olmasa zaten alıpta kafeste bakmam dışarı salınca ölüyolar cünkü

Doğal ortamlarında da gayet sağlıklı ve zaten karakterleri bakımından sakin-evcil kuşlardır. Yabanileri bile insanlara yakınlık gösterebiliyor.