Karadeniz Pet

Dogru cift bulma

bingöl

Yeni Üye
Merabalar. Biz beş arkadaşız hepimizde birer çift yaşını doldurmuş muhabbet kuşlarımız var.biz yavru almak istiyoruz bu kadar beklememize rağmen hala yavru alamadık. Bu beş çift muhabbet kuşunu hepsini birlikte beraber aynı salman içinde bırakırsak acaba doğru çiftleri seçebilir miyiz bu konuda ne yapmamızı önerirsiniz teşekkürler. Yavru alabilmemiz için ne yapmamız gerekiyor?

N9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Salma üretimi tavsiye etmem.Kuşların hepsi aynı ortamda ayrı kafeslerde bulunsun sesleri üremeyi tetikler.Yalnız senin diğer konundaki kuşların ikisinde erkek.

Salma üretimi tavsiye etmem.Kuşların hepsi aynı ortamda ayrı kafeslerde bulunsun sesleri üremeyi tetikler.Yalnız senin diğer konundaki kuşların ikisinde erkek.
Evet muzaffer bey yorumlar erkek olduklarını gösteriyor.ben dişi dedikleri için almıştım çift yapmak için. Diğer arkadaşlarda bulunan çiftleri beraber ayrı ayrı kafeslerde yanyana mı koyulmalıdır tavsiye edersiniz. Diğer arkadaşlarda ki çiftler belki de birbirlerini benimsememiş olabilirler mi acaba bunun için salman içine atmak daha doğru olur mu?

Eş seçene kadar salmada kalsın.Eşler seçildikten sonra ayirin hepsini aynı ortamda dursunda kafesin yer önemli değil.

Evet muzaffer bey yorumlar erkek olduklarını gösteriyor.ben dişi dedikleri için almıştım çift yapmak için. Diğer arkadaşlarda bulunan çiftleri beraber ayrı ayrı kafeslerde yanyana mı koyulmalıdır tavsiye edersiniz. Diğer arkadaşlarda ki çiftler belki de birbirlerini benimsememiş olabilirler mi acaba bunun için salman içine atmak daha doğru olur mu?

Tamam muzaffer bey. Salmada kalmaların bir zamanı olacak mı yoksa eşleşeni mi ayıracağız.

Salmadan sonra es es ayirirsiniz sizdeki de ne sansmı

Geri