petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Doğru mu ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve beceriksizkuscu tarafından 15 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. beceriksizkuscu
    Gizli

Ele, insana, sevilmeye ve uçmaya yani ilgiye alışkın erkek kuş çiftleşmezmi böyle birşey var mı arkadaşlar ? bunu az önce gördüm duydum doğruluğu var mı ?

Erkek 1.5 yıldır bende ve alışkınn :/

#1 beceriksizkuscu, 15 Ocak 2015
    Son düzenleyen: Moderatör: 15 Ocak 2015
  2. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    İşiniz zorlaşır diyelim. Zaten 1 yaşına kadar eş alırsanız pek sıkıntı olmaz.

3. beceriksizkuscu
    Gizli

tüh be biz buna 13 14 aylıkken dişi aldık. beni görünce dişiye ilgiyi kesip tellere atlıyor napsam erkek kuşmu bulsam :(

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Biraz zor ama imkansız değil İlginizi ve salmayi kesin. Maşallah kuslariniza

5. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    277
    ele insana alışık kuşların eş tutmaları biraz daha zor oluyor ama hiç olmuyor diye birşey yok

6. beceriksizkuscu
    Gizli

ilgimi kestim zaten dışarı bırakmıyorum ve aynı kafesteler umarım zoru başarırız garibimle :(

7. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Mümkünse sizi görmesin. Abartmadan sizden soğumasını sağlayın.

8. beceriksizkuscu
    Gizli

beni görmemesi mümkün değil evde bi benim oda müsait olmadı kızgın bir erkek bulurum alırım bununla oyanrım ben :)

9. Ediz Edizoğlu
    Gizli

Kardeşim benim erkek kuşumda 1 yıldır bendeydi 3 ay önce dişi aldım şuan yumurtaları var. Alakası bile yok bence .

10. beceriksizkuscu
    Gizli

Benimki gibi konuşuyor seni görünce daldan dala atlıyormuydu ele geliyormuydu kardeşim ? :)

11. Ediz Edizoğlu
    Gizli

Kafasını agzıma bile sokuyordu . Gerisini sen düşün :)

Sayfayı Paylaş