Karadeniz Pet

Doğrumu sizce

Berk ŞAHİN

Meraklı Üye
Selam arkadaslar çift muhabbet kuslarım 12 gündür bende daha hiç yuvalıga girdiklerini görmedim onlara yüksek ve sessiz güzel bir yer ayarladım benim odamda sabah girmem hiç aksam da girer ısıgı acmadan yatarım zaten her neyse bu gün petshop a gittim nijer alıcaktım birazcık orda bitane üretici vardı bana 1-2 tavsiye verdi bunlar ise yuvalıgın girisine marul koy kafesin zemininede kagıt koy A4 kagıt serpistir dedi yuva hazırlıgı içinmiş sizce bunlar için erkenmi yapmam doğrumudur acaba

Kuslari cift olarak mi aldiniz ayri ayri mi bazi kuslar yuvaligin icine ne koyarsaniz cikarip atarlar kendi istedikleri gibi duzenlerler siz bisey koymayin birakin ona o ayarlasin yuvaligi disi ile erkek kiziskinmi ona gore yuvaligi koyun veya koymayin ve yaslari kucuk degildir umarim

Kuslari cift olarak mi aldiniz ayri ayri mi bazi kuslar yuvaligin icine ne koyarsaniz cikarip atarlar kendi istedikleri gibi duzenlerler siz bisey koymayin birakin ona o ayarlasin yuvaligi disi ile erkek kiziskinmi ona gore yuvaligi koyun veya koymayin ve yaslari kucuk degildir umarim

Yok hayır kuşlar kücük değil tabiki :D hazır çiftlerdi erkek olan kızısmıs dişinin hayla beyaz ceresi ama dikkatimi cekti sanki onunda kahverengi gelmeye baslamıs hafiften

doğrudur kağt falan kafese koyun onlar yuvalığa taşıyıp ayarlarlar zaten.

o da onların bileceği iş :) dişi kızışsında hele bi. benim dişitek başına.yuvalık takınca içini dolduruyo ordan burdan. :) neyse inşallah yavruların resimlerini de görmek isteriz yakında :)

o da onların bileceği iş :) dişi kızışsında hele bi. benim dişitek başına.yuvalık takınca içini dolduruyo ordan burdan. :) neyse inşallah yavruların resimlerini de görmek isteriz yakında :)

sağolun :) insallah

Geri