Karadeniz Pet

doğum günü hediyesi bundan alın bana (:

selen canaydın bedel

Onursal Üye
doğum günüm 14 ocaktır bilginize ve bana bu şirini alın :)

Son düzenleme:
..............................

Moderatör tarafında düzenlendi:
sen sıranı bekle ilk önce ben açtım konuyu..muhammettt ablacım bi el at şuna :)) (hayvanların satılmasına karşıyım)o yüzden satın almıyorum..

13 şubatta benim ben senden önce isterim :D Husky olabilir mesela :D

ben büyük köpiş istemiyorum bakımı zor ama terrier 0 cins olması gerek büyümüyor ondan istiyorum :) daha öncede terrier beslemiştim :)

terrier müşterimiz var ancak çiftleştirmiyorlar maalesef :S olursa haber veririm...

Abla bak bu site çok samimi bir arkadaşımın. Zaten hemen hemen herkesin bildiği bir site :) Buradan günlük olarak takip edebilirsin.

Ücretsiz Köpek Sahiplenme ve Sahiplendirme, Köpek İlanları - Petarkadaş

tamam :)) köpiş istiyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:36 -->-> Daha önceki mesaj 18:36 --

terrier müşterimiz var ancak çiftleştirmiyorlar maalesef :S olursa haber veririm...

valla çok iyi olur ama satmıycaklar almam

Bende isterem dermisim :D bu sirini beslemek yasak bana :(

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

selenim burdaki petshoptan çekmiştim bu resmi ben sana bundan alayım buraya gel :)

xY3OOa.jpg

Sen Selen'i boşver bana teknolojik aletler al getir MANA :D

Daha önce evde beslemek istedim problem oldu ev ahalisi istemedi geri vermek zorunda kaldım :(o yuzden yasak

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

2012 ilanı ben yavru istiyorum eğitim için falan daha iyi :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:16 -->-> Daha önceki mesaj 20:15 --

selenim burdaki petshoptan çekmiştim bu resmi ben sana bundan alayım buraya gel :)

xY3OOa.jpg

aslım nolur al bana bunu hatta yollama şansın varsa yolla dicem ama yollanmaz ki üfff ben köpek istiyorummmmmm köpek alın banaaaaa