Karadeniz Pet

Doğum Günün Kutlu Olsun Mana (ASLI)

muhabbetkusu

Yönetici
Site Yöneticisi
Herkese merhabalar,

Sitemizin görevli kadrosunda yer alan MANA nickli ASLI arkadaşımızın bugün doğum günü ve kendisinin doğum gününü buradan sizlerin huzurunda kutlamak istiyorum. Doğum günün kutlu olsun arkadaşım. Sevdiklerinle birlikte mutlu, huzurlu, sağlıklı nice senelere dilerim. Rabbim sana ve sevdiklerine uzun ömürler nasip etsin inşAllah.

Sevgilerimle :)

krBqNm.png

Herkese merhabalar,

Sitemizin görevli kadrosunda yer alan MANA nickli ASLI arkadaşımızın bugün doğum günü ve kendisinin doğum gününü buradan sizlerin huzurunda kutlamak istiyorum. Doğum günün kutlu olsun arkadaşım. Sevdiklerinle birlikte mutlu, huzurlu, sağlıklı nice senelere dilerim. Rabbim sana ve sevdiklerine uzun ömürler nasip etsin inşAllah.

Sevgilerimle :)

krBqNm.png

Dogum günü kutlu olsun ozaman :D Nice yaşlara

çok teşekkür ederim :) çok mutlu oldum. inşallah cümlemize uzun sağlıklı huzurlu ömürler :)

bebeğim bitanecik dostum doğum günün kutlu olsun nice senelere inşallahhh

Dogum günü kutlu olsun :)

Teşekkür ederim :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:34 -->-> Daha önceki mesaj 16:34 --

Doğum günün kutlu olsun, nice yaşlara inşallah.

Teşekkürler levent abi :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:35 -->-> Daha önceki mesaj 16:34 --

bebeğim bitanecik dostum doğum günün kutlu olsun nice senelere inşallahhh

Canımmm balım selenim çok teşekkür ederim şeker dillim :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:35 -->-> Daha önceki mesaj 16:35 --

Nice mutlu yıllara..
Kutlu olsun :)

Teşekkür ederim :)

Konuyu yeni gordum ozur dilerim.iyi ki dogdunuz asli hanim.saglikli mutlu senelere.

Mutlu ve sağlıklı yıllar dilerim nice yaşlara