Karadeniz Pet

dolabın aynası?laptop ın tuşları??yardım

• Konbuyu başlatan emrekbra
  • Başlangıç tarihi
E

emrekbra

Guest
merhabalar 7 aylık bir erkek kuşum var.bana çok alışkındır,ama bu aralar cok agresifleşti....laptop ın mouse tuşları aynalı gibi.orda kendını gorüyor ve gaga vuruyor.ben değince elimi kuvvetlı ısırıyor buna cözüm?ayrıca dolabım aynalı dolabı acmaya yarayan kulpuna konuyor kendıne bakıyor felan ordan da ayrılmak ıstemıyor?bu 2 soruma cevaplarınız lutfen....şimdiden teşekkürler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:40 -->-> Daha önceki mesaj 02:25 --

Arkadaşlar acaba çok mu kızıştı dişimi istiyor ama ben dişi almak istemiyorum....

ayrıca şunu sormak istiyorum..dişi alırsam yine kafesleri hep açık olacak odamda,çünkü tek yaşıyorum.eskisi gibi gelmez mi yanıma?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kuşunuz kızışmış eş istiyor, aynada gördüğünü eşi sanıyor.

Muhtemelen kızışmış belli bir süre sonra geçer bence eş alsanız daha iyi olur.

kızışmış olduğundan pek emin değilim . 7 aydır kendi türünden bir canlı görmemiş . görünce onunla oynamak istiyor. eş almanızda fayda var . ancak kuşu eş alıcağınız yere götürüp dişilerin içindeki kafese koyup , izleyip , hangi kuş ile iyi anlaştığına bakıp öyle alınız .

bu seferde benım varlıgımı hıssetmeyecek:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:39 -->-> Daha önceki mesaj 13:38 --

geldi diyorsunuz:):)

Gelse yine iyi ünlü seksolog Nuri ALCO nun sözü " AKIYO" :)Yanina es alırsan seni azda olsa unutur

?

kızışmış olduğundan pek emin değilim . 7 aydır kendi türünden bir canlı görmemiş . görünce onunla oynamak istiyor. eş almanızda fayda var . ancak kuşu eş alıcağınız yere götürüp dişilerin içindeki kafese koyup , izleyip , hangi kuş ile iyi anlaştığına bakıp öyle alınız .
özgür bey diğer odada da bir ıkuşumuz var.3 güne 1 odadan kaçıp yanına gidiyo

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:56 -->-> Daha önceki mesaj 13:55 --

Gelse yine iyi ünlü seksolog Nuri ALCO nun sözü " AKIYO" :)Yanina es alırsan seni azda olsa unutur

ama ben ona 7 ayımı verdim.şimdide duş alıp yattı çok üzülürüm:(:(:(

Ama cokta kızışmış olduğunu zannetmiyorum es almayı düşünürsen arkadasım doğru söylüyor dişilerin yanına at kendisi secsin senin icinde onun icinde daha sağlıklı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:58 -->-> Daha önceki mesaj 13:56 --

Bence alma 1,5 2 yasından oncede ciftlestirme dostum benim istslardan bildigim hem daha sağlıklı olur hemde sende mubisini paylaşmamış olursun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:00 -->-> Daha önceki mesaj 13:58 --

Maşallah kurnaz ve sağlıklı ;)

teşekkürler

Ama cokta kızışmış olduğunu zannetmiyorum es almayı düşünürsen arkadasım doğru söylüyor dişilerin yanına at kendisi secsin senin icinde onun icinde daha sağlıklı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:58 -->-> Daha önceki mesaj 13:56 --

Bence alma 1,5 2 yasından oncede ciftlestirme dostum benim istslardan bildigim hem daha sağlıklı olur hemde sende mubisini paylaşmamış olursun

teşekkürler aydın bilgileriniz için sağolun...

benim kuşum daha 3 - 3,5 aylık o da agresifleşti bi oyuncağını sahiplendiyse almaya kalkarsam ısırıyor. ya da durup dururken dudağımı koparıyor ... ayna göstermiyorum yoksa yapışıyor. Mehmet Borcu bey sizin 1 dişi 1 erkek kuşunuz varmış avatarınıza bakılırsa ikisi de alışık gibi. siz onları beraber mi aldınız? yoksa önce erkeği alıştırıp sonra dişiyi mi aldınız? ikisi bir olup size yüz vermedikleri olmuyor mu? ben kuşumu alıştıracam diye göbeğim çatladı. şimdi bize çok düşkün eş alırsam eminim çok mutlu olur ama bana yüz vermez diye bencillik ediyorum. gerçi şimdi de mutlu. ne yapsam acaba?

Seda hanım bizimde yaklaşık 1 yıl erkek kuşumuz tekti ve bize çok alışık yaklaşık 10-12 kelime kadar konuşuyor.yaklaşık 6 aydır eşi var bize olan ilgisi azalmadı hala saldığımızda bize geliyor ve konuşuyor.herkese paylaştırıyor enerjisini

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Eş alınca unutur kısmına pek katılmıyorum beyler, bayanlar. :) Evde düzinelerce kuş var. Bazısı çift bazısı tek. Emin olun ne unutma var ne de ilgilenmeme. Bazen benimle oyuna dalıp yuvalarını ya da eşlerini unutuyorlar. O sizin onlara verdiğiniz sevgi ve güven hissinde gizli. :)

Geri