petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

döllenmeden sonra ilk yumurta kac gun snra gelir

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve tarçın ve şaşkın tarafından 20 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. tarçın ve şaşkın

Arkadaslar döllenmesen snra ilk yumurtanin gelme aureai 20 gun falan mi yoksa 7 gun mu bi konuda okudum 7 gun diordu arama mptorunca 17 20 gun arasi die yazan bi sayfa buldum emin olamadim smdi ilk besledigim ciftimdensurekli ciftlesiolardi ama 1 ay snra ilk yumurtayi aldim :confused:

2. Tunç ÇAĞATAY

Çiftleşmeden sonra 7 gün en fazla oda.

3. tarçın ve şaşkın

Beni kiler ciftlestikten biay snra yumurta gelmisti döllenmemismiydi acaba cnki uc yumurtamda dolu cikti

4. qwxbb

qwxbb Member

Beğenileri:
    0
    17-20 rakamları kuluçka süresidir. Dişi yumurta yaptıysa döllenmese bile yaklaşık 7 günde yumurtayı çıkartır-yumurtlar.

5. Onur KUZUKIRAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    1 hafta içinde çıkar

6. tarçın ve şaşkın

Smdi disi kuaun yumurtaai varken mi erkek dölluo yksa döllendiktn snrami yumurta olusuo

7. Citroen

Citroen New Member

Beğenileri:
    0
    Erkek kus disiye puskurtur, daha sonra disi yumurtlar dostum ;)

8. tarçın ve şaşkın

Bende ole biliuorumda arkadas ole bi demiski yumurta olduktn snra erkek dolluo sandim bian :)

Sayfayı Paylaş