petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

döllenmemiş yumurtalar hakkında yardım lütfen.

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve hardwelet tarafından 10 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. hardwelet

hardwelet Guest

arkadaşlar forumunuza yeni üye oldum. bir konuda yardıma ihtiyacım var. muhabbet kuşum 6 tane yumurta yumurtladı ve nerdeyse 30 gün olucak hala yavrular çıkmadı bende el feneri ile inceledim yumurtalar boş. sizce ne yapmalıyım yumurtaları dişinin altından almalımıyım. alırsam küsme falan yaparmı acaba şimdiden çok teşekkürler.

2. Ezel ALBAYRAK

Ezel ALBAYRAK Active Member

Beğenileri:
    0
    Senin kuşun huyunu suyunu kimse bilmez senden başka , yazıktır hayvana 30 gün boş

yumurtanın üstünde heba olmuştur.Kesinlikle boş olduğunu biliyorsan al altından boşları .

3. Devran ZENGİN

Devran ZENGİN New Member

Beğenileri:
    0
    eğer yumurtanın boş olduğuna eminsen at bi işe yaramaz altında durması :)

4. hardwelet

hardwelet Guest

eminim boş olduğundan ben kendisi anlayıp atar diye düşünmüştüm ama hiç atmaya niyeti yok şimdi birtanesi kırdım hiçbir döllenme yok hani tavuk yumurtasını tavaya kırarsınya aynı onun gibi içi

Sayfayı Paylaş