Karadeniz Pet

Dört dörtluk olsun

• Konbuyu başlatan duman türk
  • Başlangıç tarihi
D

duman türk

Guest
Arkadaşlar şimdi para biriktirmeye başlıcam ve yeni kafes ve kuş alıcam ama kuşu eğitmelik alıcam bana kuşun cinsinden ırkına ve kefes aksesuarlarından herşeyinden bir liste oluştururmusunuz her detayı söyleyinki eksik bir şey olmasını istemiyorum şimdiden teşekkürler.

erkek çekoslavak kuş,prinç veya fırın boyalı kafes,tahta tünekler,ayna,kalamar kemiği,mineral taşları,en önemlisi bol bol ilgi

1- Yerli, Çek Erkek kuş
2-Ortalama 40*30*30 gibi bir kafes, boyası çıkmasın.
3-Yemlik, suluk
4- İki tane tahta tünek
5- Yem
6- Vitamin, Gaga taşı
7- Kafes tülü
8- Bir tane oyuncak. Oyuncak aynasız bir şey olsun. Aklıma gelenler.

Son düzenleme:
erkek çekoslavak kuş,prinç veya fırın boyalı kafes,tahta tünekler,ayna,kalamar kemiği,mineral taşları,en önemlisi bol bol ilgi
ayna demişşin ayna bana alışmasında sorun teşkil etmezmi ?

egıtılmesını ıstıyorsan cek tercıh et yerlıde olabılır.

Asla aynalı bir şey alma. Eğitilmez ya da eğitimi uzar

1- Yerli, Çek Erkek kuş
3-Yemlik, suluk
4- İki tane tahta tünek
5- Yem
6- Vitamin, Gaga taşı
7- Kafes tülü
saol her şeyi yazmışşsın peki bunlar ortalama ne kadar tutar ?

70 80 tutar en fazla önemli olan kafesle kuşun fiyatı gerisi teferruat zaten

1- Yerli, Çek Erkek kuş
3-Yemlik, suluk
4- İki tane tahta tünek
5- Yem
6- Vitamin, Gaga taşı
7- Kafes tülü

egıtılmesını ıstıyorsan cek tercıh et yerlıde olabılır.

Bencede çek kuş ve aynasız

Neden ÇEK acaba. Hollanda yada özellikle ingiliz hantal oluyo diyemi. Normalde ingilizler insandan asla kaçmazda

Neden ÇEK acaba. Hollanda yada özellikle ingiliz hantal oluyo diyemi. Normalde ingilizler insandan asla kaçmazda

daha hareketli ve cana yakın oldukları için tercih ediliyo olabilir

Dostum 4 4luk bir kafes istiyorsan paraya kıyman lazım :) sen bütceden hesap ver biz sana yardımcı oluruz :):)
Bence kusta ırk cok onemli degil onemli olan ilgidir.Eger daha kus sahiplenmediysen kesinlimkle pet shoptan almanı tavsiye etmiyorum.egerki onunla eglenceli zaman gecirmek istiyorsan tabiii.Bir üreticiden al ce yeme yeni dusmus bir kus al.Ben ilk önce pet shoptan aldım herkez gibi bu hataya bende dustum kusu 1 haftada elime zor alıstırdım ve asırı korkak yabani bir kus halan daha oyle.Ama üreticiden aldıgım kusum oyle degil cuma gunu aksam eve getirdim c.tesi gunu elime parmagıma geldi.elimden mama yedi.bunuda iyi dusun

tamam arkadaşlar listemi oluşturdum mubişi ve kafesi almak kaldı ama evdekileri ikna edersem jako papağan almak istiyorum ikna edemessem mubiş =)

Çek alırsında pahalıya patlar al bi yerli oda konusur . Çekle yerliyle farketmiyor bu işler gösterdiğin ilgiye bağlı , yavru olmasına bağlı , erkek olunca daha iyi konusturursun.

Paran hangisine yetiyorsa gönlünden ne geçiyorsa onu al illa çek alacaksın diye birşey yok yani herşey ilgiye bağlı arkadaş onunla geçireceğin zamana :)

Geri