petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

dost petshop

Konusu 'Dilek, İstek, Öneri ve Şikayetleriniz' forumundadır ve Ercan Uçar tarafından 31 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. Ercan Uçar

Beğenileri:
    16
    arkdaşlar daha önce dostpetshopdan alışveriş yapmış bir arkdaşımız varmı .. bugun birkaç sipariş verim dedim aradığımda telefonları kimse açmıyor havaleyi seçip sipariş veriorum ödeme yapmadan siparişiniz alındı bilgisi geliyor .

daha önce bu siteden alışveriş yapmış biri yada birileri varsa telefon numarası nedir vs bilgilendirebilirmi ?

2. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    268
    Ben alışveriş yapmıştım ve bir sorun olmadan siparişler gelmişti. Siparişi site üzerinden vermiştim telefonla hiç irtibat kurmadım.

3. Nevzat Samet BAYKAL

Nevzat Samet BAYKAL Active Member
    Yönetici

Beğenileri:
    77
    Ankara'da olmam nedeniyle hem dükkana giderek alışveriş yaptım hem de ağır olduğu için ve taşıyacak aracım olmadığı için aldığım 20 kg yem nedeniyle kargoyla alışveriş yaptım. Aldığım yemin kargo numarasını öğrenmek için aradığımda da bir süre telefonu açmamışlardı. Ama sonrasında telefonu açtılar. Anladığım kadarıyla dükkanlarını biraz geç açıyorlar. Bu zamana kadar alışverişlerimde sorun yaşamadım. Güvenilir bir yer.

4. Celil ALPAY

Celil ALPAY New Member

Beğenileri:
    0
    2-3 defa alışveriş yaptım sıkıntı yok

5. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    74
  6. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    [MENTION=2]Serkan ERKAN[/MENTION] abimle elden alışveriş yaptığımız yer :) Sahibi sağolsun biraz sıkıntılı biri olmasına rağmen yinede sorun yok :) Web siteleri üzerinden hiç alışveriş yapmadım.

7. Ercan Uçar

Beğenileri:
    16
    Evet işyeri sahibi biraz agresif sanırım :) normalde mybestten alışveriş yapan biriyim lakin aradığım ürünlerin çoğu stokda kalmadığı için dostpetshopdan alışveriş yapim dedim kart kullanmadığım için havale ile gönderimi tercih ettim ve parayı gönderdim ondan sonra teyit için dükkanı aradığımda ki 10 kere aramışımdır saat 10 civarı falandı kimse açmayınca tedirgin oldum sitelerinden iletişim bölümünde telefon numaraları yazmıyor ve site çok kullanışlı değil insanda ister istemez endişe ediyor.

Neyseki sonkere aradığımda biri açtı ve sert bir ses tonuyla siz ödemeyi yapın biz karşılaştırır kargoyu çıkartırız dedi :D eyvallah dayıcım dedim kapaddım bakalım umarım bi sıkıntı yaşamayız :)

8. Nevzat Samet BAYKAL

Nevzat Samet BAYKAL Active Member
    Yönetici

Beğenileri:
    77
    Evet biraz huysuz, sert mizaçlı biri. Bazen de sohbet ilerleyince yumuşayabiliyor. :D Ama alışverişte sorun yaşayacağınızı sanmam.

9. Hamdi AKCA

Hamdi AKCA Member

Beğenileri:
    0
    Sert iyidir korkacaksan yumuşak mizaçlıdan korkucan.

10. cetinates

cetinates Member

Beğenileri:
    2
    temiz tertipli bol çeşit olan hesaplı satış yapan bir yer,dükkana gittiğimde kafamda bir kaç ufak tefek şey vardı onları aldım,başka şeylerede ve muhabbet kuşlarına gözüm takıldı haliyle soru sormaya başladım,yalnız başına olduğunu yetiştirmesi gereken web siparişleri olduğundan daha sonra gelmemi rica etti,sıkıntı işleri yetiştirememesi yoksa düzgün birisi.

11. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Coskun abi iyidir..Dediginiz gibi sert gorunuslu birisi olmasina ragmen nedense dostpet harici baska yerden de alisveris yapmam :) ama guvenilir bir yer..gonul rahatligiyla alirveris yapabilirsiniz.

12. Tuğrul BAYRAM

Beğenileri:
    15
    Yüklü siparişlerde hediye kalem, not kağıdı ufak tefek malzeme bile gönderiyolar :)

13. Ercan Uçar

Beğenileri:
    16
    Biraz evvel mail geldi kargonuz gönderilmiştir diye bakalım bizimkisinden ne çıkıcak :)

Sayfayı Paylaş