Karadeniz Pet

Dr. Marcellus Bürkle'nin üretimhanesi

• Konbuyu başlatan Kemal ÇETİN
  • Başlangıç tarihi
K

Kemal ÇETİN

Guest
Arkadaşlar Nette gezerken bu galiba Alman, bir adamın üretimhane resimlerini buldum kullandığı yemlikler dikkatimi çekti doğrusu :D Nasıl bir çalışma prensibi var anlayamadım ama neyse :D Bir de siz de far ederseniz suluklar mı çok küçük,kuşlar mı çok büyük acaba...

Bu siteden bakabilirsiniz...

Willkommen bei www.carstendaume.de

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bak işte ben onu görmemiştim. Gerçi ocakta yayınlanmış ben daha 17 Nisan da yeni üye olmuştum.Yani görmemem normal.Neyse hatırlatmış oluruz :)

Kemal abi benim sulukta öyle :)

O zaman suluk mini suluk ama yemliği hala çözemedim :D

Abi o suluk burda 50krş diye onu almıştım ucuz olduğu için ama çok güzel rahat :D yemliklerde metal akıllı yemlik sanırım :)

Kemal benim düşüncem sulukların küçük olması daha iyi her gün değiştiriyorsa israfı engellemiş olur biz burda koca koca sulukları koyup her gün değiştirince zaten 100cc lik suyun 70cc si dökülüyor.Mantıklı küçük suluklar.Ama benimde anlayamadığım o akıllı yemlikleri neden içeri koymuş?

Evet ben de senin gibi dşünüyorum Çağrı o yüzden 3 günde bir değiştiriyorum o şekilde bile yarısı dökülüyor.Yem galiba gizli borularla arkadan sürekli bittikçe dökülüyor o yüzden içeriye koymuşlardır.Şimdi aklıma geldi :D

Hmm akıllı sistem yapmış kendine :D

Geri