Karadeniz Pet

Düldülün cinsiyetı nedır acaba bılgılı arkadaslar var mı

Bendüldül

Meraklı Üye
Arkadaslar düldülün cinsiyeti nedir acaba aldigim yer erkek oldugunu soylemisti

Bu arada düldül cok korkak bir kus elime almadikca kendisi gelmiyor orada sirada yuksek yerlere lonuyor bu sorunu nasil cozucem kendisi gelmsi icin 3 4 gundur bende

Son düzenleme:
Maaşallah burun delikleri kısmı resimden b eyaz duruyor dişi gibi.zamanla size ve ortama alışınca düzelecektir.dal darıyı çok seviyorlar onunla ilgisini çekebilirsiniz. güle güle besleyin.

Kuş dişi bu görüntüye istinaden.
Ortamina ve size alıştık ca daha rahat iletisime gecersiniz.
kuslar kendilerini guvende hissetmek için yükseğe konarlar.
Maşallah, keyifle besleyin.

foto pek net değil ama dişi gibi duruyor

Maaşallah burun delikleri kısmı resimden b eyaz duruyor dişi gibi.zamanla size ve ortama alışınca düzelecektir.dal darıyı çok seviyorlar onunla ilgisini çekebilirsiniz. güle güle besleyin.

Cok tesekkur ederim ilginiz icin yeni resimler ekledim tam olarak disi erkek mi soylemenize belki yardimci olur :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:46 -->-> Daha önceki mesaj 00:45 --

Kuş dişi bu görüntüye istinaden.
Ortamina ve size alıştık ca daha rahat iletisime gecersiniz.
kuslar kendilerini guvende hissetmek için yükseğe konarlar.
Maşallah, keyifle besleyin.

Hmmmm elimden kacmiyor ama bi aralar yukswge konuyorlar yeni resimlere bakarak mi soylediniz disi odugunu :)

Evet fotoğraflara istinaden, bazen parlama oluyor fotoğrafta.
Kuşun burun deliklerinde beyazlik varsa dişi.

Bizim gördüğümüz kadari ile beyazlik var yani dişi.
Ama siz burun deliklerinin olduğu kisimda beyazlik yok diyorsanız
Erkektir.

Twsekkurler anladim ozaman bu disi :) ozaman degistireyim demi alisamama sorunlari istemiyorum
Kuş resimlere göre dişi gibi duruyor. Güle güle besleyin ama Şu değiştirme olayı nedir anlamış değilim onu da? Hayır dişi diye alışmaz diye bir şey yok ki. Benim birçok dişi kuşum erkeklerden daha sakin ve bana bağlı. Bu kuşa sizin verdiğinizle bağlı. Ne kadar ilgi, sevgi o kadar karşılık.

Kuş resimlere göre dişi gibi duruyor. Güle güle besleyin ama Şu değiştirme olayı nedir anlamış değilim onu da? Hayır dişi diye alışmaz diye bir şey yok ki. Benim birçok dişi kuşum erkeklerden daha sakin ve bana bağlı. Bu kuşa sizin verdiğinizle bağlı. Ne kadar ilgi, sevgi o kadar karşılık.

Cevrede bir cok kisi diso qlismaz gepmez soyle boyle pyuncu degillerdor diyorlar ben o yuzden diye dusundum

Cevrede bir cok kisi diso qlismaz gepmez soyle boyle pyuncu degillerdor diyorlar ben o yuzden diye dusundum
O kolayı seven insanların söyledikleri şeylerden oluyor. Evet daha zordur dişiyi alıştırmak ama, dişi alıştığı zaman erkekten daha bağlıdır.

Maşallah Güle güle besleyin kusunuz dişi

Cinsiyeti dişi ve bendede dişi vardı evet 2 yada 3 kelimeden fazlasını söyleyemedi ama çok şımarık bir o kadarda düşkündü bize ve çok oyuncuydu.