Karadeniz Pet

Duman ın konuşma çabaları :)

Hadi insallah benimki de 5 aylık ama hic ses mes yok daha :D

İnşallah çok tatlı bakalım ne diyecek bekliyoruz... :)

Valla duman 2,5 aylık falan daha yeni yeni 3-4 gündür mırıldanıyor, düzelnli olarak ilgilenmek lazım. Yoğun çaba sarfediyoruz. :)

Ben 3 aylıkken almıstım o yüzden alısması zaman aldı herhalde yoksa hep ilgileniyorum alıstı bana hatta odadan cıktığımda bile baslıyor ötmeye düsünün ama konusma yok bilemedim neden :)

Ben 3 aylıkken almıstım o yüzden alısması zaman aldı herhalde yoksa hep ilgileniyorum alıstı bana hatta odadan cıktığımda bile baslıyor ötmeye düsünün ama konusma yok bilemedim neden :)

Bazısı cidden birkaç kelime konuşabiliyorken , bazısında tık yok dediğiniz gibi :) Ama siz eğitime devam edin inşallah birşeyler çıkar.

ALLAH esirgesin eminim Öyledir yakında mırıldadığı kelimeleri net olarak söylemesi dileğimle

İnsallah erkek olsaydı belki daha erken konusabilirdi olsun napalım takıntım yok :)

Sağlıklı olsun da sorun yok , size de alışmış zaten . Konuşması bonus gibi birşey :)

ALLAH esirgesin eminim Öyledir yakında mırıldadığı kelimeleri net olarak söylemesi dileğimle

Çok teşekkürler üstad , inşallah en kısa sürede net konuşur da bende siz değerli üyelerimize paylaşabilirim.

cep telefonuna 30sn lik kadar ses kaydedin ve ordan dinletin günde 3-5 defa daha hızlı öğreniyor. 5-6 aylık Boncuğum cicikuş, babacık, boncuk, çatlak, sefa, beşiktaş 6 kelimeyi net söylüyor...1 haftadır da dişisine öğretiyor