Karadeniz Pet

duman ??

cixsower

Meraklı Üye
merhaba arkadaşlar muhabbet kuşları dumandan rahatsız oluyorlarmı ?

benim biliğim kadarıyla sigaradan çok rahatsız oluyorlar.Ve sobalı evlerde sobanın saçtığı kokudan

rahatsız olurla kesınlıkle

her turlu duman desem

ben normalde hergün içerim odamda mavişde bazen içmeye kalkışıyo ama tabi berecermiyo :)

ben turkiyde bir tane muhabbet kusum vardi yesil disi ozamanlar egitmemisdim bilmiyordum bisey acemiydim ben bir gun kaza yapdim ve dalagim parcalanmisdi ic kanama gecirdim olme sansim vardi ve ameliyete sokmuslardi acile dalagimi birlestirip 1 hafta hhastenede kaldim ozaman benim babamda almanyadan gelmisdi evde o kadar cok zigara icmisdiki muhabbet kusum olmusdu ilk kusumdu cok uzulmusdum :(

ben turkiyde bir tane muhabbet kusum vardi yesil disi ozamanlar egitmemisdim bilmiyordum bisey acemiydim ben bir gun kaza yapdim ve dalagim parcalanmisdi ic kanama gecirdim olme sansim vardi ve ameliyete sokmuslardi acile dalagimi birlestirip 1 hafta hhastenede kaldim ozaman benim babamda almanyadan gelmisdi evde o kadar cok zigara icmisdiki muhabbet kusum olmusdu ilk kusumdu cok uzulmusdum :(

geçmiş olsun :(

Havadar biyerse çok fazla etkilemez kuşu ama kapi pencere kapalı dumanalti olursa hayvan cok etkileniyor. . Odamda çok sinirli oldugumda baya bi icmistim pat diye bi ses geldi kuscagiz bayilmis megerse oldu sandım baya korkuttu :/ icmedim bi daha o olaydan sonra zaten :)

bizim maviş alışmış :) ama fazla içmicem artık

Geri