Karadeniz Pet

dun 4. cuyu yumurtlamadi bugun hala yok

ByNoName

Meraklı Üye
Normalde 2 gunde bir yumurtluyordu dun 4 . Cuyu yumurtlamadi ve sijmdi baktim hala yok. Cok tuy vardi, tuye girdi yumurtayi kestimi, simdi neolacak ne yapmam lazim tessekurler

Yumurtayı sen görmediğin bir zaman yapmış ve hasarlı olduğu için kırıp yemiş olabilirler. Bazen böyle gün atlama yaşıyorum ben de kuşlarımda. Folluktaki tüyleri kuş kendi yolmuş olabilir. Talaş yeterli gelmediğinde, talaşı sevmediklerinde tüy yolup koyuyorlar folluk içine. Yumurtaya yatıyorsa çok önemsemene gerek yok.

Akışına bırakmak lazım hobi amaçlı yapıyorum ztn saolun teşşekürler :D

Yumurtayı sen görmediğin bir zaman yapmış ve hasarlı olduğu için kırıp yemiş olabilirler. Bazen böyle gün atlama yaşıyorum ben de kuşlarımda. Folluktaki tüyleri kuş kendi yolmuş olabilir. Talaş yeterli gelmediğinde, talaşı sevmediklerinde tüy yolup koyuyorlar folluk içine. Yumurtaya yatıyorsa çok önemsemene gerek yok.

Hocam yıne ılgınc bır bılgı paylasmısın. Bu ısı senden ogrenmeye calısıyorum. Emegın uzerımızde cok :)

Bazen günlerin sarktığı oluyor. Yumurta gelse de gelmese de yapılacak birşey yok. Dediğiniz gibi akışına bırakmak en doğrusu.

Geri