petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

dun 4. cuyu yumurtlamadi bugun hala yok

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve ByNoName tarafından 21 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. ByNoName

ByNoName Member

Beğenileri:
    0
    Normalde 2 gunde bir yumurtluyordu dun 4 . Cuyu yumurtlamadi ve sijmdi baktim hala yok. Cok tuy vardi, tuye girdi yumurtayi kestimi, simdi neolacak ne yapmam lazim tessekurler

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Yumurtayı sen görmediğin bir zaman yapmış ve hasarlı olduğu için kırıp yemiş olabilirler. Bazen böyle gün atlama yaşıyorum ben de kuşlarımda. Folluktaki tüyleri kuş kendi yolmuş olabilir. Talaş yeterli gelmediğinde, talaşı sevmediklerinde tüy yolup koyuyorlar folluk içine. Yumurtaya yatıyorsa çok önemsemene gerek yok.

3. ByNoName

ByNoName Member

Beğenileri:
    0
    Akışına bırakmak lazım hobi amaçlı yapıyorum ztn saolun teşşekürler :D

4. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Hocam yıne ılgınc bır bılgı paylasmısın. Bu ısı senden ogrenmeye calısıyorum. Emegın uzerımızde cok :)

5. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    273
    Bazen günlerin sarktığı oluyor. Yumurta gelse de gelmese de yapılacak birşey yok. Dediğiniz gibi akışına bırakmak en doğrusu.

Sayfayı Paylaş