Karadeniz Pet

dun aldigm disi kusu degistirdim cinsi erkek mi

• Konbuyu başlatan Ömür BELET
  • Başlangıç tarihi
Maşallah 1.5 aylık civarı çok şirin bir erkek.Renklerine bayıldım.

Yahu hala birkac kisi disi diyorlar kusuma gagasi bildigin mor icim rahat etmedi bi

Kusumun pislikleri tuylerine yapisiyor bir suru birikmis napabilirim

Ceresinde beyaz halkalı mavilik gördüm gibi.. Daha 1-1,5 aylık olduğu için cere rengi tam oturmamış. Bana erkek gibi geldi ama dişi olasılığı da veriyorum.
Ayrıca kestiğiniz dalı çok iyi dezenfekte etmemiş olabilirsiniz. Bence aşhap tünek alın hem tam oval hem ayaklarına uygun hem de yamuk değil ..

Dışkılarına bakın kuşunuz ishal olmuş olabilir. Ilık bir su ile alt pis tüylerini ıslatıp dışkılarını yumuşatabilirsiniz ıslak bir bezle de silip temizleyebilirsiniz. Islanmasın kuş.

Ceresinde beyaz halkalı mavilik gördüm gibi.. Daha 1-1,5 aylık olduğu için cere rengi tam oturmamış. Bana erkek gibi geldi ama dişi olasılığı da veriyorum.
Ayrıca kestiğiniz dalı çok iyi dezenfekte etmemiş olabilirsiniz. Bence aşhap tünek alın hem tam oval hem ayaklarına uygun hem de yamuk değil ..

Dışkılarına bakın kuşunuz ishal olmuş olabilir. Ilık bir su ile alt pis tüylerini ıslatıp dışkılarını yumuşatabilirsiniz ıslak bir bezle de silip temizleyebilirsiniz. Islanmasın kuş.

Her ağacın dalıda kullanılmaz zehirleyebilirsin kuşu.

Arkadaslar kusumun sanki gaga rengi biraz acildi bende suphelendim iyice bana kesin erkek diyebilir misiniz .s

Moderatör tarafında düzenlendi:
Çok çok küçük ve çok yakışıklı maşallah. Tüyü kadar ömrü olsun inşallah, güle güle besleyin.

Herkes soruyor bende sorayım bari :) büyük ihtimal yerli gibi ama dişi erkekten anlarm bunlardan anlamam.Irkı ne ? :D

Geri