petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dün bir banyo yaptılar, görmenizi isterdim:) Maşallah... Banyo için tavsiye de var...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve modernmabuse tarafından 23 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. modernmabuse

Beğenileri:
    1
    Arkadaşlar, dün eve geldiğimde saldığım kuşlarımı televizyon altlığının çubuklarında buldum. Kafesten suluğu çıkardım, ikisine de içirdim. Bir baktım ki Badem, ayağını suya sokmaya çalışıyor. Mutfaktan tasa ılık su doldurdum. Kabı getirmemle içie girmeleri bir oldu. Bıcır bıcır üzerlerine yavaş yavaş su döke döke yıkandılar. O kadar mutlu oldum ki anlatamam. Bu arada banyo yapmaları için SU SESİ çok etkili. Suyun sesini duyduklarında dürtüsel olarak yıkanmak istiyorlar sanırım. Suluğa tekrar tekrar su doldurup kaba dökerek su sesi çıkarın.

2. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    keşke video koysaydınız :(

Sayfayı Paylaş