petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

dunden beri kusumun bir gozu sulaniyo

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve asiyamusali tarafından 21 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. asiyamusali
    Gizli

Arkadaslar 1ay olur kusumun bir gozune tuy girmisdi bende cikardim.o gunden beri o gozunu hep sik sik yumardi.dunden beri sulanmaga basladi etrafi sulu gibi icide sulu.ne yapiyim?

2. Sevtap DERİN
    Gizli

Ilık su ile pamuk yardımıyla gözünü silebilirsin. Tabii bu konuda iyi bir fikir sahibi değilim mikrop kalmış olabilir.

3. asiyamusali
    Gizli

Gozunun etrafini siliyimmi?

4. Duranettin ERAYDIN
    Gizli

Terramycin Steril Göz Merhemi kullanın ben kuşumun gözünü öyle kurtardım.

5. asiyamusali
    Gizli

Ben bakude kaliyorum sizin ilaclar burda yok,,, cayla yikayimmi? Kusuma nese olurmu?

6. Ezel ALBAYRAK

Ezel ALBAYRAK Active Member

Beğenileri:
    0
    Heye pislikten arındırar, mendili sogumuş çaya batır ele temmizle

7. kenan
    Gizli

kenan Guest

Ezel hiç gülesim yoktu sonradan çaktım niye öyle yazdığını bende diyom nolmuş bu ezele :D :D

8. asiyamusali
    Gizli

9. Ezel ALBAYRAK

Ezel ALBAYRAK Active Member

Beğenileri:
    0
    rica edirem

10. Cem Temiz
    Gizli

Cem Temiz Guest

evterinere görürsen daha iyi olur dostum... veya yakın çevrende kuşlari cok iyi bilen birine sorarsan onlar daha biliği dir. buişlerde...

Sayfayı Paylaş