Karadeniz Pet

Dünyanın en seyrek görülen kuşları

• Konbuyu başlatan Duranettin ERAYDIN
  • Başlangıç tarihi
[YOUTUBE]z4ujKt_-6_M[/YOUTUBE]

Baykuş zaten efsane. Kelaynakta iyiymiş evde beslenebilir :)

tnvdk.jpg

tnvff.jpg

tnvfw.jpg

tnvg8.jpg

tnvgk.jpg

tnvgz.jpg

tnvhc.jpg

tnvht.jpg

tnvj8.jpg

tnvjq.jpg

Görmeyen ve izlemek isteyenler için günceldir

Gökkuşağı lori olanı burda balkonlara gelip yem istiyor :) bir tane küçük kuş daha var.o da burda mevcut ve satılıyor.adını bilmiyorum henüz.görmek isteyenlere kısmet olsun inşallah

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:28 -->-> Daha önceki mesaj 12:21 --

tumagu6y.jpg

Dün yemek verirken balkonda :) bu kuşlar çok akıllı, çok yavaş emin adımlarla hareket ediyorlar.çok güzel renkleri var oyuncak gibi duruyorlar.eş olarak uçup yemek yiyorlar hatta aralarında birşey karar verdiklerine ve kafa salladıklarına şahit oldum

Gökkuşağı lori olanı burda balkonlara gelip yem istiyor :) bir tane küçük kuş daha var.o da burda mevcut ve satılıyor.adını bilmiyorum henüz.görmek isteyenlere kısmet olsun inşallah

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:28 -->-> Daha önceki mesaj 12:21 --

tumagu6y.jpg

Dün yemek verirken balkonda :) bu kuşlar çok akıllı, çok yavaş emin adımlarla hareket ediyorlar.çok güzel renkleri var oyuncak gibi duruyorlar.eş olarak uçup yemek yiyorlar hatta aralarında birşey karar verdiklerine ve kafa salladıklarına şahit oldum

Burda satsalar dünyanın parasını isterler. İyikide satmıyorlar orada özgür daha güzel. Aslında ben kuş besleyemezdim. Özgür olmalarını isterdim kafeste mutsuz olacaklar derdim, sonra kardeşimin isteğiyle aldık ve çok sevdim alıştım.Yoldaş oldular bana.

Geri