Karadeniz Pet

Durdurabilene aşk olsun :)

cocomade

Paylaşımcı Üye
Temmuz ayından beri benimle birlikte olan oğlum bütün gün boyunca böyle. Videoda hepsini söylememiş ama 10'dan fazla kelime biliyor ve hiç durmadan konuşuyor, normal "cik" sesine hasret kaldık. :) Kafes dışında sürekli bizimle, kafesteyken de hep böyle bi hareket halinde. :)

[YOUTUBE]9HPiNefmQB0[/YOUTUBE]

Bu arada önceki açtığım başlıkta oğlumun tüy dökümü ve kaşıntı sorunundan bahsetmiştim, hala düzelmedi ve bu durum beni endişendiriyor. Videodan ne kadar anlaşılır bilmiyorum ama oğlum Çoko'da sizce gözle görülür ciddi bir sorun var mı? Önerilerinize açığım. :)

Son düzenleme:
Masallah İlkez Kafesinde Böyle Mutlu Bir Kus Gördüm
Ayrıca BESİKTAS HARİKA OLMUŞ ..

maşallah benim mavişim de 6 aylık iki haftada 3 kelime öğrendi inşallah gelecekte sizin kuşunuz gibi olur tekrar maşallah

hep kapıya uçuyor..çok alışmış dışarıda durmaya elinden gelse kapıyı açıp çıkacak dışarı :))
maşallah çok ama çok tatlı yaramaz

Masallah İlkez Kafesinde Böyle Mutlu Bir Kus Gördüm
Ayrıca BESİKTAS HARİKA OLMUŞ ..

Teşekkür ederiz, dışarıda olmak daha cazip gelse de kafesini de seviyor, en azından eğlenebiliyor. Rengimiz mavi ama kalbimizdeki Beşiktaş:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:24 -->-> Daha önceki mesaj 22:23 --

Maşallah Diyelimde Önce

Teşekkür ederiz.

masallah gercekten cok canlı hareketkli bu kusa vitamin veriyormusun hangi marka kullandıgınız yemi öğrenebilirmiyim ?

maşallah benim mavişim de 6 aylık iki haftada 3 kelime öğrendi inşallah gelecekte sizin kuşunuz gibi olur tekrar maşallah

Çok teşekkür ederiz, 2 haftada 3 kelime oldukça iyi. Sizin de paylaşımlarınızı bekliyoruz. :)

hep kapıya uçuyor..çok alışmış dışarıda durmaya elinden gelse kapıyı açıp çıkacak dışarı :))
maşallah çok ama çok tatlı yaramaz

Günün büyük bir çoğunluğunu ev ahalisinin omzunda geçirdiği için bayağı alıştı dışarda dolaşmaya. :) çok ama çok teşekkür ederiz biz de.:)

Teşekkür ederiz, dışarıda olmak daha cazip gelse de kafesini de seviyor, en azından eğlenebiliyor. Rengimiz mavi ama kalbimizdeki Beşiktaş:)

Helal Olsun Tabi SiyahBeyaz ..Varmı Ötesi ..

masallah gercekten cok canlı hareketkli bu kusa vitamin veriyormusun hangi marka kullandıgınız yemi öğrenebilirmiyim ?

Çok teşekkür ederim. Yem olarak vitakraft veriyorum onun dışında suyuna vitamin katmıyorum çok fazla ilaç kullanma taraftarı değilim. Haftada 2 ya da 3 kere yumurtalı mama veriyorum o mamanın içine apex vit bird's mineral tozlu karışımı katıyorum. Onun dışında da abartmamak kaydıyla elma brokoli dal darı muz kısacası sebze meyve veriyorum.

Son düzenleme:
Ben teşekkür ederim yorumunuz için.

Kuşunuz harika. Ayrıca kafesteki aksesuar yerleşimini cok iyi yapmışsınız. Kafesiniz hagen galiba ?

Bu kuş çok zıpır :D çok akıllı. sahibinin onunla ne kadar ilgilendiği de belli

Sorma ablasi ya, o basimin tatli belasi. Bu hallerini gorunce ne dert kaliyor, ne tasa insanda. :) cok tesekkur ederiz yorumun icin. Senin bicirik napiyor? alismaya basladi mi sana yavas yavas?:)

maşallah ömrü uzun olsun

teşekkür ederiz, amin inşallah. bu aralar korkutuyor beni bi halsizliği yok ama kaşınıyor tüy döküyor. tüyleri eskiye oranla birazcık daha dağınık. bi fikriniz var mı bu konuyla ilgili?