petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Durdurabilene aşk olsun :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Videoları' forumundadır ve cocomade tarafından 5 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. cocomade

cocomade Member

Beğenileri:
    0
    Temmuz ayından beri benimle birlikte olan oğlum bütün gün boyunca böyle. Videoda hepsini söylememiş ama 10'dan fazla kelime biliyor ve hiç durmadan konuşuyor, normal "cik" sesine hasret kaldık. :) Kafes dışında sürekli bizimle, kafesteyken de hep böyle bi hareket halinde. :)

[YOUTUBE]9HPiNefmQB0[/YOUTUBE]

Bu arada önceki açtığım başlıkta oğlumun tüy dökümü ve kaşıntı sorunundan bahsetmiştim, hala düzelmedi ve bu durum beni endişendiriyor. Videodan ne kadar anlaşılır bilmiyorum ama oğlum Çoko'da sizce gözle görülür ciddi bir sorun var mı? Önerilerinize açığım. :)

#1 cocomade, 5 Ocak 2014
    Son düzenleme: 5 Ocak 2014
  2. OzanEsmrsy

Masallah İlkez Kafesinde Böyle Mutlu Bir Kus Gördüm
    Ayrıca BESİKTAS HARİKA OLMUŞ ..

3. Serkan AKYÜZ

Maşallah Diyelimde Önce

4. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    maşallah benim mavişim de 6 aylık iki haftada 3 kelime öğrendi inşallah gelecekte sizin kuşunuz gibi olur tekrar maşallah

5. filiz Tohum

hep kapıya uçuyor..çok alışmış dışarıda durmaya elinden gelse kapıyı açıp çıkacak dışarı :))
    maşallah çok ama çok tatlı yaramaz

6. cocomade

cocomade Member

Beğenileri:
    0
    Teşekkür ederiz, dışarıda olmak daha cazip gelse de kafesini de seviyor, en azından eğlenebiliyor. Rengimiz mavi ama kalbimizdeki Beşiktaş:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:24 -->-> Daha önceki mesaj 22:23 --

Teşekkür ederiz.

7. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    masallah gercekten cok canlı hareketkli bu kusa vitamin veriyormusun hangi marka kullandıgınız yemi öğrenebilirmiyim ?

8. cocomade

cocomade Member

Beğenileri:
    0
    Çok teşekkür ederiz, 2 haftada 3 kelime oldukça iyi. Sizin de paylaşımlarınızı bekliyoruz. :)

Günün büyük bir çoğunluğunu ev ahalisinin omzunda geçirdiği için bayağı alıştı dışarda dolaşmaya. :) çok ama çok teşekkür ederiz biz de.:)

9. OzanEsmrsy

Teşekkür ederiz, dışarıda olmak daha cazip gelse de kafesini de seviyor, en azından eğlenebiliyor. Rengimiz mavi ama kalbimizdeki Beşiktaş:)

Helal Olsun Tabi SiyahBeyaz ..Varmı Ötesi ..

10. cocomade

cocomade Member

Beğenileri:
    0
    Çok teşekkür ederim. Yem olarak vitakraft veriyorum onun dışında suyuna vitamin katmıyorum çok fazla ilaç kullanma taraftarı değilim. Haftada 2 ya da 3 kere yumurtalı mama veriyorum o mamanın içine apex vit bird's mineral tozlu karışımı katıyorum. Onun dışında da abartmamak kaydıyla elma brokoli dal darı muz kısacası sebze meyve veriyorum.

#10 cocomade, 5 Ocak 2014
    Son düzenleme: 5 Ocak 2014
  11. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    cok tesekkür ederim gercekten cok güzel kusunuz var

12. cocomade

cocomade Member

Beğenileri:
    0
    Ben teşekkür ederim yorumunuz için.

13. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    maşallah çok güzel konuşuyor.

14. maxkohler

maxkohler Guest

Kuşunuz harika. Ayrıca kafesteki aksesuar yerleşimini cok iyi yapmışsınız. Kafesiniz hagen galiba ?

15. cocomade

cocomade Member

Beğenileri:
    0
    Çok teşekkür ederiz.

Çok teşekkür ederiz. Elimizden geldiğince birşeyler yapmaya çalıştık. :) evet, kafesimiz hagen vision.

16. Aysetursak

Bu kuş çok zıpır :D çok akıllı. sahibinin onunla ne kadar ilgilendiği de belli

17. cocomade

cocomade Member

Beğenileri:
    0
    Sorma ablasi ya, o basimin tatli belasi. Bu hallerini gorunce ne dert kaliyor, ne tasa insanda. :) cok tesekkur ederiz yorumun icin. Senin bicirik napiyor? alismaya basladi mi sana yavas yavas?:)

18. Mert Yildirim

Mert Yildirim New Member

Beğenileri:
    0
    hayirli olsun

19. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    maşallah ömrü uzun olsun

20. cocomade

cocomade Member

Beğenileri:
    0
    teşekkür ederiz, amin inşallah. bu aralar korkutuyor beni bi halsizliği yok ama kaşınıyor tüy döküyor. tüyleri eskiye oranla birazcık daha dağınık. bi fikriniz var mı bu konuyla ilgili?

Sayfayı Paylaş