Karadeniz Pet

durgun sanki

siyahinci

Yeni Üye
mavide bi durgunluk var sanki kafasını yere eğiyo gözler kapalı uyukluyo gbi sizce sorun nedir? görntü kalitesi iyi değil kusura bakmayn..
rQLNaB.jpg

Dişi mi erkek mi

Çok yorgun duruyor daha açıklayıcı olur musunuz neler oldu

Kuş hasta görünüyor. Yem yemesini, dışkısının durumunu kontrol edin. Bulaşıcı bir hastalıksa öteki kuşunuza da bulaşabileceği için kafeslerini ayırın.

Çok yorgun duruyor daha açıklayıcı olur musunuz neler oldu

yorgun falan değil ya :) şuan kendini kaşıyo bizim dişi ev sahipliği mi yapıyo yada aldığımda brz durgundu kabarıktı ondan mı bişey var anlamış değilim bizim dişi bunu seçti diye aldım geldiğinde biraz ishaldi onu düzelttim sürekli vitamin mama takviyesi yapıyorum sıcak tutuyorum sorun ne yada ne yapmam gerekyo anlamadm durgun genelde uyuklyo gözleri kapalı mamadan da fazla yemiyo .s

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:49 -->-> Daha önceki mesaj 17:48 --

Kuş hasta görünüyor. Yem yemesini, dışkısının durumunu kontrol edin. Bulaşıcı bir hastalıksa öteki kuşunuza da bulaşabileceği için kafeslerini ayırın.

sizce napmalıym mama veryrm ondan da fazla yemiyo

Hasta olabilir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:51 -->-> Daha önceki mesaj 17:50 --

veterinere götürebilirsiniz.

Kafasını hiç kaldırıomu yoksa hep eğyomu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:03 -->-> Daha önceki mesaj 17:57 --

üzgün olabilir yada stres altında olabilir

vala dişiye seçtirdim hatta zaman zaman dişi bunu kaşıyo tepki vermyo gerçi erkek ama soğukta tutmyorm sürekli vitamin mama takviyesi yinede durgn napcam anlamdm .s

Daha yeni ya ondan olabilir ayrıca sürekli vitamin takviyesi de nedir veriyorsanizda ayda bir verin o bile hasta eder

Daha yeni ya ondan olabilir ayrıca sürekli vitamin takviyesi de nedir veriyorsanizda ayda bir verin o bile hasta eder
sürekli değil zaten 15 günde bir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:46 -->-> Daha önceki mesaj 20:27 --

DMXA01.jpg

Wn2PjL.jpg

BMXd3v.jpg

VVp7dn.jpg

YBP9z6.jpg

VVp74Z.jpg

Bunlarda yeni çektiğim resimlerimiz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:52 -->-> Daha önceki mesaj 21:46 --

Yardım etcek yokmu ?

Bu kuşta rahatsızlık var bence normal değil ama ne var bilemiyorum geçmiş olsun umarım anlayan biri cevap verir

yakın bi yerden aldıysanız kuşu iade edin hasta bu kuş soğuk almış olabilir...ne yazıkki petshoplardan alınan kuşlarda böyle hastalıklar olabiliyor

Geri