petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Durum Vahim :) (VİDEO)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Abdullah Dener tarafından 13 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Abdullah Dener

Abdullah Dener Active Member

Beğenileri:
    1
  2. Oğuz ATEŞ

Oğuz ATEŞ New Member

Beğenileri:
    0
    Maşallah ne kadar abaza varmış orada aslında show jumbonun hakkıydı orada o vucutlar hepsini göndermesi lazım diye düşündüm ama olmadı. :)

3. Samet Çağlar

O nasıl bi kafes miş maşallah ne ararsan var :) yer olsa da bende yapsam söyle bi kafes

Dişini işi zor cidden :D

4. cakir33

cakir33 New Member

Beğenileri:
    0
    Gizli gibi biz göremiyoruz belki dişi kuş seçici ilk atlayanla çiftleşmiyor.:)

5. Abdullah Dener

Abdullah Dener Active Member

Beğenileri:
    1
    Ben de ilk etapta Show alır diyordum hatta bir ara o çıkmıştı üstüne sonra nolduysa kaptırdı :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:51 -->-> Daha önceki mesaj 23:48 --

Salma yapmış adam herşey var içinde :) Dişi ilkin gagaladı birkaç kez baktı olacak gibi değil :D

6. KAMPANOL

KAMPANOL Guest

böyle bir durumu ilk defa gördüm :)

Sayfayı Paylaş