petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Durum ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve abem tarafından 21 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. abem

abem Guest

Erkek kuşumun 3 tane yavrusu var. Dişiyide beslemeyi bıraktı. Denge sağlamada zorluk çekiyor. Tüyleri kabarık, devamlı uyuyor. Dışkısı siyah çıkıyor. Nasil bir tedavi uyguluyim acil yardim edin.

2. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Muhtemelen dişi yem kusmada zorluk çekiyordur ve yorgun düşmüştür.Bu kuluçkadan sonra kuşlarınızı dinlendirin.Şuan ise mama ve vitamin takviyesi yapın ki kuş kendisine gelsin.İshal belirtisi varmı ona dikkat edin..

3. abem

abem Guest

Korkacağım bir durum var mı ? Vitamin takviyesini her gün veriyim mi ? (avi-vit ve avisol-b)

4. umut solmaz

resim koyma şansınız var mı?

5. abem

abem Guest

Şuan monilden bağlanıyorum. Yarın atıyım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:13 -->-> Daha önceki mesaj 00:07 --

Fotoğraf hazır ama siteye nasıl atacağım ?

6. umut solmaz

teknik destek bölümünde yazıyor

7. abem

abem Guest

olmuştur umarım...

8. umut solmaz

dışkısını çekseydin daha iyi olurdu ama dışkısı katı bir şekilde çıkıp yapışıyor mu

9. abem

abem Guest

Daha çok cıvık gibi. Tam emin değilim ama yapışkan gibi. Şu anlık daha net fotoğraf cekemedim..

10. umut solmaz

kuşun ishal olmuş kuşunu biraz dinlendir yani yem kusturtma ve suyuna limon tuzu koy yeşillik verme haşlanmış patates verebilirsin ben vitaminde verme derim çünkü ishali artırır. bir kaç gün içinde geçmezse hemen bir veterinere götür 5-10 tl ye bir ilaç veriyor şırıngayla kullanıyorsun geçmiş olsun

11. abem

abem Guest

Çok teşekkür ederim. Ama kusmasina engel olamıyorum. Suyunda suan ihlamur var.

Birde limon tuzunun ölçüsünü verirseniz rahatlayacagim.

Sayfayı Paylaş