petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Durumu cok ACİL YARDIM EDIN!!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Kuzey Ateş tarafından 16 Aralık 2015 başlatılmıştır.

1. Kuzey Ateş

Beğenileri:
    0
    Veterinere goturdum 5 gun antibiyotik + vitamjn kullandi durumu cok kotu cigerine ilac kacmis olabilir dedi veteriner ne yapmaliyim ustadlar bilenler cevap verebilirmisiniz ?? https://youtu.be/F3VCAbMLSxo

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Çok geçmiş olsun :( ne olmuş cigerlerine öyle inşaallah yardım edebilecek biri çıkar

3. Kuzey Ateş

Beğenileri:
    0
    Insallah durumu cok kotu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:00 -->-> Daha önceki mesaj 22:51 --

Yardım edecek yok mu

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Elimizde sihirli değnek yok ki hemen savurup kuşu iyi edelim. Sen gerekeni yapmışsın zaten veterinere götürüp.. Veterinerin ilaçlarını kullanmaya başladın mı? Tez zamanda iyileşir inşallah.

5. Cüneyt Kaya

Beğenileri:
    0
    Solunum yollariyla ilgili rahatsizliklara bakin internetten bi tedavi uygulamissiniz, ama cigerine su kacmis ama baska bir durum var net olarak bilemiyorum. Tek bildigim solunum yollarinda sorun oldugunda tipki sizin kusunuz gibi ses cikartip cigerler adeta pompalaniyor gibi olup kuyruk asagi yukari atar. Her veterinerde kustan anlamadigi icin cok guvenmeyin derim. İstanbuldaysaniz yanlis hatirlamiyorsam avcilarda universite veterinerligi vardi bide fatihte itfaiyenin arkasinda kanatlilardan anlayan veterinerler var diye biliyorum.

6. Kuzey Ateş

Beğenileri:
    0
  7. hido94

hido94 Member

Beğenileri:
    8
    solunum yolu rahatsozlıgı benim kuştada vardı tetradox 100 mg antibiotik kullandım 5 güne geçti ama durumu bu kadar kötü değildi son çare bi kullan istersen

8. cetinates

cetinates Member

Beğenileri:
    2
    geçmiş olsun,umarım iyileşir kuşunuz.

9. Kuzey Ateş

Beğenileri:
    0
    Sarimsakli su yapmayi planliyorum insallah keser

Sayfayı Paylaş