petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dut ağacı tünek

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Burak ÇANKAYA tarafından 12 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Burak ÇANKAYA

Dut ağacından kestiğim dalların dış kabuğunu soymalı mıyım ? Yoksa olduğu gibi mi takmam lazım? Bir de bu dalların içi yeşilimsi yani taze dallar. Bunları kurutmalı mıyım?

2. Okan Tufan

Okan Tufan Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    hocam soyacaksın soyduktan sonra zaten sarı bir tahta kalıyor kurumaya bırakacaksın ellerin yapış yapış olacak :) İstersen eldiven takıp soy

3. Yasin Coşkun

Yapmasak olmuyu ben visne agacının dalını olduğu gibi koydum bi sorun olur mu

Nokia 3310 Pro II cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

4. Burak ÇANKAYA

Tamam okan bey teşekkür ederim :) eller yıkayınca geçer önemli olan Şakir'in rahatlığı :) peki kalınlığı nasıl olmalı?

5. Mert Yildirim

Mert Yildirim New Member

Beğenileri:
    0
    hayir sorun olmaz sadece ucundaki uzantilari kesin yeter soymayin. sert ve duz olsun yeter

6. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    bende ağaç dalları kullanıyorum fakat hiç soymadım kuşların daha cok hosuna gidiyor tırtıklıyorlar onları

7. Yasin Coşkun

İlk günden sevdikleri belliydi gagalayıp durdular

Nokia 3310 Pro II cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Sayfayı Paylaş