petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

düzelme yok gibi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Furkan TOPALOĞLU tarafından 25 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Furkan TOPALOĞLU

ustalarım belki bilenler vardır kuşlarımın solunum sıkıntısı ile alakalı konu açmıştım buyrun burada http://www.muhabbetkusu.com.tr/hast...temleri/herkesten-yardim-bekliyorum-9000.html kuşlara aviastım almıştım ve 1 haftadır kullanıyorum tedavi süresi de 1 hafta diyordu ama hala durumları aynı sayılır şimdi benim ne yapmam gerekiyor ilaca devam mı yoksa onu bırakıp deep fix ve avisol var onları mı kullanmalıyım kafeslerini de üşümesinler diye bezle kapatıyorum yani üşüme konusunda sıkıntıları yok
    ayrıca şunu sormak istiyorum kuşlar durgunken kuyruklarını çok hafif aşağı yukarı yapıyor bunun solunum sıkıntısı yüzünden olduğu söyleniyor ama ben internette bakaç videoda çoğu kuşun öyle yaptığını gördüm size de sormak istiyorum sizin kuşlarda durgunken hafif aşağı yukarı var mı yok mu

2. Selahattin GÖKTAŞ

hafif var ama çok belirgin değil ama senin kuşun biri diğerinden daha çok belli oluyo kuyruk hareketleri... bilemiyorum yardımcı olmak isterdim ama tecrübem yok.ama bana sorarsanız sindirimle alakalı sorun var gibi geliyor.

#2 Selahattin GÖKTAŞ, 25 Ekim 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 25 Ekim 2013
  3. Furkan TOPALOĞLU

o videolarda beyaz erkekte vardı dişi de yoktu şimdi erkekte azaldı ama dişide biraz var yani solunumla alakalı sorun olsa 1 haftada düzelmesi gerekmiyor muydu bilen ustalarımız var mıdır acaba

4. Furkan TOPALOĞLU

ustalarım başka fikri olan var mıdır

5. Furkan TOPALOĞLU

ustalarım lütfen bi yardım edin erkek kuşum biraz önce burnunu açmak istermiş gibi yarım dakikaya yakın tısladı yani eminim sanki burnunda artık mukus benzeri birşey mi var nedir bunu nasıl gideririz burnunu açmak için bildiğiniz birşey var mı

Sayfayı Paylaş