petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Düzensiz yumurtlama

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve sampiyon33 tarafından 3 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. sampiyon33

sampiyon33 Member

Beğenileri:
    1
    Selamın aleyküm ;
    arkadaşlar kuşum ilk yumurtası ayın 25indeydi sonra 29unda 2. Yumurta cıktı ardından ayın 1 inde 3. Bugün 4. Yumurta cıktı ilk yumurtaya da baktım dolu gibi neden öyle oldu acaba

2. messevim

messevim Member

Beğenileri:
    13
    Başka bir sorum olacak, kuşun yumurtlamadan önceki 1 hafta boyunca hareketleri değiştimi ? Hani sürekli şişme , hareketsizlik vs varmıydı ?

3. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
    1. ilk yumurta kızgınlık yumurtası olabilir.
    2. 27 haziranda 2. yumurta gelmiş, kırıp yemiş olabilirler,
    3. 27 haziranda gelen yumurtayı yuvalığa yetiştiremeyip kafeste yapmış ve yumurta zarar gördüğü için kırıp yemiş olabilirler
    4. çok nadir de olsa arada bir gün atlayıp 4 gün sonra ikinci yumurtanın geldiği benim de rastladığım bir durum.

Hayırlı üretimler olsun.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:12 -->-> Daha önceki mesaj 23:11 --

Kanat uç tüyleri kuyruk tüylerinin altına iner, poposu şişer, yuvalıkta daha fazla vakit geçirmeye başlar..

4. sampiyon33

sampiyon33 Member

Beğenileri:
    1
    ben 27sinde bakmıstım ve hiç öyle bir şey olmadı veya ben görmeden yediler diyelim hiç beyaz kırıntı fln yoktu

Sayfayı Paylaş