petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

E vitamini şurubu. Coşturuyomuş

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve hollanda tarafından 15 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. hollanda

hollanda New Member

Beğenileri:
    0
    Bi üretibi insanlarda olduğu gibi kuşlardada E vitamininin üremede önemli olduğundan yola çıkarak E vitamini şurubu veriyor sularına.
    Ne dersiniz ?

2. emresoysal

emresoysal New Member

Beğenileri:
    0
    Bu sorunun cevabını merakla bekliyorum..

3. Cihan UYĞUR

Cihan UYĞUR Active Member

Beğenileri:
    16
    E vitamini tabiki etkisi var,Nekton e kaliteli diye duydum,ben hasta kuşun toparlanma esnasında e vitamin katkısı kullanmıştım ama döl verimine etkisi olduğu doğrudur.

4. hakanhobici

hakanhobici New Member

Beğenileri:
    0
    Üremesi icin hangi ilac veya vitamin kullanilmali?
    Yani en iyisi hangisi benim arkadaş birsey veriyormus nezaman sorsam yine yumurta yaptı diyor.

5. kusku

kusku New Member

Beğenileri:
    0
    merakla bekliyoruz

6. Kaan KARAN

Kaan KARAN Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Evet e vitamini kuşların üremesinde etkili, hatta yumurtaların doluluk oranını da artırır, e vitamini selenyumla birlikte verilirse daha etkili olur, yalnız her e vitamini muhabbet kuşları tarafından emilemez, yani kuş e vitaminini ağızdan alır ve dışkı ile dışarı atar, bu yüzden piyasada bulunan her e vitaminine güvenmeyin, kuşlar için özel olarak üretilen nekton e ve nekton s vitaminin emilim oranının çok yüksek, alacaksanız bunları deneyin, tabi her şey e vitamini ile bitmiyor, protein ve mineral ve diğer vitamin takviyesi de önemli...

Sayfayı Paylaş