Karadeniz Pet

Ecza Dolabım (g0rky06)

g0rky06

Onursal Üye
Merhaba arkadaşlar,

Sağlıklı yavrular sağlıklı damızlıklarımızdan olur.

20150307_210248.jpg

Maşallah çok zorda kalmadikca ilaç kullanmıyorum vitamin zaten binde Bir veririm

Abi maşallah :) ecza dolabı değil de ufak bi eczane gibi :)

Hocam bende yeni basladim uretime ve sizi hayranlikla yakip ediyorum.ozellikle maşallah showlarinizi bende aldim 1 takim bakali..bir istegim olucak.hangi ilacin ne ise yaradigini nasil kullanilmasi gerektigini yazma imkaniniz olursa sevinirim?

LG-D855 cihazımdan gönderildi

Hocam bende yeni basladim uretime ve sizi hayranlikla yakip ediyorum.ozellikle maşallah showlarinizi bende aldim 1 takim bakali..bir istegim olucak.hangi ilacin ne ise yaradigini nasil kullanilmasi gerektigini yazma imkaniniz olursa sevinirim?

Ne var elinizde aynisini bulamazsniz belki

Suan 1 cift shoe jumbo takimim var resimleri bu
d8e39a0e19f1259c8e4d255d724d8f27.jpg
5ff318970cb7ecbd22e8f57c6a695c9c.jpg
.ilac olarak multisol vitamin ve disimde yoldan geldikten sonra ozellikle evde kafese koydugumda titreme esneme devamli hizli bir sekilde nefes alip verme nefes alirken kuyruguda asagi yukari oynuyordu poposu acilip kapaniyordu onun icin forimdan bi abi zitromax onerdi bulamadim muadili olan azitro aldim.elimdeki tek ilac bu birde vitamin.show jumbo ve muhabbet bakicam 4 goz kafesim var.ne icin ne lazimdir diye en azindan her kumeste olmasi gereken ilaclari bulundurmak istiyorum.

Son düzenleme:
Eve geçtiniz mi acaba bende merak ettim alalım bizde

Eve geçtiniz mi acaba bende merak ettim alalım bizde

Evit-se
Avit-k
Vetavit
Aminovil
Diazyme 256
Bira mayası

Bunları düzenli kullanın yeterli gelir. Hepsi 1 litre suya 1 çay kasıgı karıstırıp suluguna verıceksınız

Geri