Karadeniz Pet

ederi ne kadar

yusufkral

Onursal Üye
slm bu kuşlar benim imzamdaki kuşların yavru satcamda sizce kaç para eder yem kırıyor buradan veyada kuşculardan kaç para eder birde ırkları ney

sarı garanti erkek amam digeri dişiye döne bilir

NY0EMN.jpg
[/url][/IMG]
1jOd1D.jpg
[/url][/IMG]
9vZL6Q.jpg
[/url][/IMG]
NY0kY5.jpg
[/url][/IMG]
Q1OQRZ.jpg
[/url][/IMG]

dostum kus bence cek kuşçulara satarsan 15-20 lıra verırler ama bence ederı dısardan kus almaktansa ev uretımı herzman superdır 35 40 arası benım gorusum

Aynen 30-40 arasına verilir.. 40 tan başlat, baktın gitmiyor 30 a inersin.

izmir'de ev üretimi 3 tanesini 75'e aldım. ederi senin gözünde ne kadarsa o kadardır. alan olur olmaz o ayrı... ;)

petşoplar ucuza alır. ucuza gider...

Son düzenleme:
Pet shoplar kusu 15 den aliyor. Netten 30 tl ye rahat satarsin.

ben kuşcuya sordum 8 kg yem vereyim dedi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:08 -->-> Daha önceki mesaj 17:07 --

kuş iri ingiliz gibi

3-4 kg yem iste, 1 kg da kalamar kemiği isteyin, makul teklif :)

25kg ı değişiyor fiyat olarak.. 50 55 60 70tl degisiyor, petshopcular cok ucuza alıyorlar..

tm kuş sizce ne kadar eder ben 30 -40 arası ilan acam

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:33 -->-> Daha önceki mesaj 17:27 --

dostum kus bence cek kuşçulara satarsan 15-20 lıra verırler ama bence ederı dısardan kus almaktansa ev uretımı herzman superdır 35 40 arası benım gorusum

kafası babasına cekmiş kırık olmuş petshop ucuza alır sen burda 30 yada 40 a verirsin

Aynen 30-40 arasına verilir.. 40 tan başlat, baktın gitmiyor 30 a inersin.

izmir'de ev üretimi 3 tanesini 75'e aldım. ederi senin gözünde ne kadarsa o kadardır. alan olur olmaz o ayrı... ;)

petşoplar ucuza alır. ucuza gider...

Pet shoplar kusu 15 den aliyor. Netten 30 tl ye rahat satarsin.

ırkı ney ?

Geri