Karadeniz Pet

edremit akçay

selim 75

Meraklı Üye
merhabalar herkese hayırlı günler balıkesir'e bağlı edremit-akçay civarında muhhabbet kuşu üretim yapan arkadaşlar varmı acaba 1 yaş civarı dişi çekoslavak muhabbet kuşuna ihtiyacım var

Akçay'da yoktur kardeş sen Edremit'e git orda pazar yerinde satıyorlar dükkanlar var bilgin olsun

merhaba Anıl bey dükkan derken petshop mu petshop taki kuşlara güven olmuyo kuş çok sağılmışsa bilemiyorum ama sizin tanıdığınız bildiğiniz bi yer varsa yazarsanız memnun olurum

Ben bir sene arayla Edremit'ten 2 tane kuş aldım kuşlar iyi öyle oradaki adamlar petshopla falan uğraşmıyorlar sadece kuş üzerine genelde o yüzden biraz değer veriyorlar hayvanlarına hem akçaya altınoluğa Küçükkuyuya genelde ordan dağalır kuşlar dediğim gibi yer olarak Edremit pazarı sorun daha sonra kuş satan yerleri sorarsanız bulursunuz her dükkandaki kuş iyidir genelde bazıları ırkını cinsini bilmez yavru olanları genelde siz almak istediğiniz kuşu Zaten içinize sinerse beğenip alırsınız dükkan ismi aklıma gelmiyor iki farklı dükkandan aldım ikisinden de memnun kaldım ben

tamam teşekkürler kardeş sağolasın

Rica ederim iyi günler

slm kardeş kusura bakma tekrar rahatsız ettim çarşamba pazarının kurulduğu yermi pazar yeri dediğin kuyumcular felan var

Geri