Karadeniz Pet

eğitim hakkında yardım lütfen

• Konbuyu başlatan serkankara
  • Başlangıç tarihi
S

serkankara

Guest
arkadaşlar 10 gundur bende olan bi muhabbet kuşum var onla konuşuyorum ilgileniyorum ama bi türlü alıştıramadım kendime bana bi akıl verin yöntem söleyin ne yapmam gerek ?

pek verim alamadım ben bu başlıklardan arkadaşlarımın özel tavsiyelerinide dinlemek isterim

muhabbet kuşunuz kaç aylık ve cinsiyeti nedir ? Fotoğraflarını yükleyebilir misiniz ? Eğer yaşı dolduysa veya 5-6 aylık civarlarındaysa en az; bu hayli zor olur diye biliyorum.

Elinizle Yemek Yedirmeyi Denediniz Genelde Böyle Başlanır Alıştırmaya

Muhammet beyin yazmış olduğu konu başlılarına tıklar iseniz sorununuzun çözümleri mevcuttur. Diğer arkadaşlar 3 aşşağı 5 yukarı aynı şeyi söyleyecekler. Hatta bu konular içerisinde sormayı unuttuğunuz konuları da bulabilirsiniz..

ne kadar doğru olduğu tartışılmakla beraber yemliklerini sökün, 2-3 saatte bir elinizden yem vermeyi teklif edin

şimdi ona başladım ayrıca diğer konuyada yazdımda bana özel mesaj atarsanız bi şey danışıcam filiz hanım

SABIR SABIR SABIR.... bu işin anahtarı. elden yem yedirmek için yemlikleri çıkarmama gerek kalmadı benim kuşum için. 2-3 saatte bir acıkıyor zaten kursağı düzleşiyor ozaman uzatıyorum elimi geliyor yiyor. ilk başlarda kafasını yeme uzatması 10 dk alıyordu. şimdi uçarak gelip yiyor. yarım saat bekliyorum yemeğini yesin doysun diye. konuşmak gerek. ilgilenmek gerek sabretmek gerek. zamanla olacak şeyler acele etmemeliyiz. benim idolüm marifetli maviş var youtube a yazarsanız görürsünüz. süper akıllı. onun sahibine sordum benim kuşum bir ay oldu daha alışmadı dedim. bir ay lafına güldü daha çok erken dedi.

deniyorum ama kaçıyor

ilk başlarda kaçar tabi pat diye gelmez elinize. ama sonralarda gelmeye başlar söyle de yapabilirsiniz yemlikleri cıkartin elinizin içine yem koyun ve elinizi kafesin içine sokun ama başka bişey yapmayin. elinizi ısırsa kormayin sonra sizin elinizden yem yiycegını göreceksiniz...

az önce yedi kaçtı kaçtı bi yarım saat bekledm ama sonra geldi yedi :)

az önce yedi kaçtı kaçtı bi yarım saat bekledm ama sonra geldi yedi :)

serkan kardeşim kuş yeni ise pat diye alişmasını beklmeyin en az 1 ay onun la ilgenmeniz gerek. ;) öyle bir gun de 4 saat eğitimle ile hemen elinize gelmez zaman la size alişacaktir... merak etmeyin...

teşekkür edeirm

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:30 -->-> Daha önceki mesaj 16:29 --

peki kafesten ne zaman salmalıyım sizce

teşekkür edeirm

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:30 -->-> Daha önceki mesaj 16:29 --

peki kafesten ne zaman salmalıyım sizce

2 haftayi geçsin sonra siz kalamayin yorunca ve acıkınca kafesin içine kendisi girer zaten kafesin kapaği açik kalsin.

Geri