Karadeniz Pet

Egitim icim kaldigim yerden yardim edin

needy

Yeni Üye
meraßa arkadasLar pazar günü aLdigim 35 günLük hayLazimi iki günde eLimden geLdiği kadar egitmeye caLiştim.ve dün aksam eLimden yem yedirmeye ßasLadim.yani pazar aksami iLgiLenmeye ßasLayip pazartesi aksami eLimden yem yedirmeye ßasLadim.24 saat içnde oLdu ßunLar.ßundan sonra egitim için neLer yapmaLiyim.kaç gün daha eLimden yem vermeLiyim.konusturmak için nasiL metod uyguLamaLiyim...
[YOUTUBE]FcxT577MIck&feature=youtu.be[/YOUTUBE]

kardeşim oyna hep onlaa ilgilen ama kuşu sakın avuçlama parmanda dursun elinde dursun avuçlarsan kuş ürker gelmez bidaha ona özgüven kazandır ve o kafesten çıkar cıkmaz sana konması lazım senın yanında kendini güvende hissetmesi lazım şimdide ona bi kaç söz mırıldana bilirsin o dikkate alıcaktır onları maviş de canım de ama en fazla 3 kelime söyle o 3 kelimeyi rahat söylemeye başladıgında diger kelimelere geçersin.

meraßa arkadasLar pazar günü aLdigim 35 günLük hayLazimi iki günde eLimden geLdiği kadar egitmeye caLiştim.ve dün aksam eLimden yem yedirmeye ßasLadim.yani pazar aksami iLgiLenmeye ßasLayip pazartesi aksami eLimden yem yedirmeye ßasLadim.24 saat içnde oLdu ßunLar.ßundan sonra egitim için neLer yapmaLiyim.kaç gün daha eLimden yem vermeLiyim.konusturmak için nasiL metod uyguLamaLiyim...
[YOUTUBE]FcxT577MIck&feature=youtu.be[/YOUTUBE]

kusun kendi kendine ßana konması için onu rahatsiz etmeyip sürekli parmagimda tutup elimde beslemeyiliyim sanırım.yani kendi kendine ßana gelene kadar onunla igilenmeliyimim böylemi olmali

Geri