petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Eğitim li kuş ciftlesmezmi ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Emre DRN tarafından 22 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. Emre DRN

Emre DRN Guest

Arkadaşlar ben ele alıştırma için erkek Çekoslovak yaş olarak birazda küçük kuş aldım fakat bi abi eğitimli kuşun yanına dışı attiginda disiden korkar dedi ciftlesmez fln doğrumu dur ?

2. Tunç ÇAĞATAY

Çiftleşmeden korkar yanlış olmuş biraz eğitimli hayvan hassas olur o yüzden eş tutması zor olur.

3. UMUR DAĞLAR

UMUR DAĞLAR New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Çiftleşir... hayvan kızıştığında eline bile aldığında elinle ciftleşmeye kalkar istediğin gibi eğite bilirsin..

3310 cihazımdan Tapatalk ile gönderildi

4. yasin51

yasin51 Member

Beğenileri:
    1
    bnm eğitimli kuşum vardı.fakat çiftleşmedi ama her kuş bir olmuyor.Kimi çiftleşiyor,kimide çiftleşmiyor.

5. Burak Ayaz

Burak Ayaz Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Eğitimli kuş kızıştığı zaman herhangi bir sorun olmuyor çiftleşir.

6. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    2-3 yıl yalnız yaşayan kuşların çiftleşmesi biraz zor oluyor, ama genç kuşlarda pek sorun olmaz.

Sayfayı Paylaş