petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Eğitim sıkıntısı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mehmet Karabul tarafından 1 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Mehmet Karabul

Kuşumu omuzuma gelmeye alıştırdım ama elime alırken sıkıntı yaşıyorum elime aldığım anda omzuma atlıyor veya başka yerlere uçuyor bunun için ne yapabilirim?

2. Mehmet Karabul

Yardımcı olur musunuz

3. Y.Emre Aydın

Mehmet bey öncelikle aramıza hoşgeldiniz :)

Kuşunuzu omuzunuza gelmeye alıştırdıysanız kuşunuzun guvenini kazanmaya başlamışsınız ve eğitimi ve size alışması açısından doğru yoldasınız demektir. Elinize alma konusuna gelince muhabbet kuşlar elle tutulmaktan hiç hoşlanmazlar. Bu yuzden ele alınacaklarını hissetikleri anda kaçmaya çalışırlar sanırım sizin kuşunuzda da böyle bir durum söz konusu.

Ama ele almaktan kastınız parmağınızda durmasıysa zamanla onada alışacaktır, korkutmadan yaklaşırsanız kısa bir süre sonra sonuç aldığınızı göreceksiniz. :)

4. Umutcan AĞLAR

sakin ve sabırlı olursanız elinizede gelecektır

5. Mustafa YİĞİT

daldarıyı avucunuzda yedirin. 3-5 defa yaptıktan sonra olay çözülecektir

6. Mehmet Karabul

Yardımlarınız için teşekkür ederim parmağa gelme sorununu hallettim.Şimdi kuşumu avumun üstüne oturması veya yatmasını sağlamak için ne yapmalıyım?

Sayfayı Paylaş