petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

eğitim!!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve bace tarafından 2 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. bace

bace Guest

Kuşum kafes içinde elime geliyor yem yiyor flan (2 gündür )fakat kafesten cikarinca hic elime gelmiyor nasil alistirirrim disarda elime flan gelmesine eğitim ile bilgisi olan yardimci olabilir mi

2. bace

bace Guest

:) pardon abi arkadaşlar buradanda yardimci olur flan dediydim :)

3. Emre TURAN

Dışarı çıkartmak için henüz çok erken. Kafesin içinde önce size iyice alışması lazım. Daha sonra dışarı çıkar çıkmaz zaten direk sizin yanınıza gelir.

4. bace

bace Guest

Tamamdir saolun bide elimi kafesin içinde gördü mu tirmaniyor yandan kaciveriyor kerata :)

5. Deren Görkem YETİKER

2 gün çok kısa bir süreç bence.. ben alalı 9 gün oldu yeni yeni elime geliyor.. ilk geldiklerinde çok çekiniyorlar haklı olarak sabırlı olup sürekli ele gelmeye zorlamaktansa onu kendi haline bırakmak daha iyi olur diye düşünüyorum :)

Sayfayı Paylaş