petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

eğitim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve toprak tarafından 13 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. toprak

toprak Guest

arkadaşlar yeni aldıgım kuşu eğitmek istiyorum benden korkmuyor sadece kafes dışına çıkınca kaçıyor kafes içinde sesleniyorum hareketleniyor elimi uzatıyorum tellerin arasından gelip ısırıyor acayip ısırma isteyi var acaba odada salmalımıyım yoksa kafes içerisinde kaç gün kalması gerek elime almalımıyım aldıgım yerde eline al okşa her akşam gibi şeyler söyledi internette herkes eline alma diyor tehcübeli arkadaşlardan tavsiyeler bekliyorum..

2. toprak

toprak Guest

teşekkürler buğra yanlız benim kuş farklı biraz korkma yok ama kafesin içinde iken elimi kafesin içine atar atmaz hemen elimin üstünden kafesin kapısında açık yer arıyo çıkmak için ama çıktımı gelmiyo o ayrı bide her yeri kemiriyo elimi uzatıyorum kafes dışında ısırıyo ama kendini savunmak falan degil hoşuna gidiyor belli yani bekleyelim birazkafeste durmak istemiyor gibi alışana kadar sammıcam artık..

Sayfayı Paylaş