petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Eğitim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Muhammed Necib Karabulut tarafından 22 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. Muhammed Necib Karabulut

Beğenileri:
    4
    Yuvalıktaki yavrularımı eğitmek istiyorum . Nasıl yapabilirim ? Aşamaları nelerdir ? Nasıl başlamalıyım? Birkez yuvalığın içine elimi uzattım hemen ıstırmaya çalıştı birisi bir de yuvalığı açtığımda benden korkuyorlardı. Kaçışıyorlar ve ötüyorlardı.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:52 -->-> Daha önceki mesaj 18:52 --

Mesela arkadaşlar 20 , 25 günlük kuşları eline falan alıyor ben kuşları almaya çalıştığımda hemen saldırıyorlar.Ne yapabilirim eğitmek için ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:53 -->-> Daha önceki mesaj 19:52 --

Lütfen eğitim erbaplarından cevaplar bekliyorum.

2. Muhammed Necib Karabulut

Beğenileri:
    4
    Tabi ki hemen bakıyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:27 -->-> Daha önceki mesaj 20:08 --

Yuva içi eğitim HK. Yardımcı olabilir msnz?

3. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Yuva içi eğitim derken?
    Yavruyu rahat bırak, yuvadan kafese atlasın, sonra başlarsın eğitime.
    4+4+4 ün başına 1 ekleme gayretin niye ? :)

Sayfayı Paylaş