petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Eğitimde doğru mu yapıyorum?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Burak ÖZATİK tarafından 27 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Burak ÖZATİK

Burak ÖZATİK New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar merhaba 30 günlük muhabbet kuşum var 2 gün pldu alalı kafesin içine elimi soktuğum zaman benden uzaklaşıyo biraz karnına getirdiğim zaman üstüne çıkıyo ve elimden de yem yiyo ama ben elimi içine soktuğum zaman kaçmasın istiyorum ve değişiktir ki ilk defa gördüğü birinin de parmağına çıkıyo zaten dışarıya çıkardığım zaman benden kaçıyo biraz ne yapmam gerek bu zaman zarfında ayrıca elime alfığım zaman tüneği gördüğünde direk oraya gidiyor yardımcı olursanız sevinirim :)

2. Umut Doğan

Umut Doğan New Member

Beğenileri:
    0
    2 gün olmuş kardeşim sıkıntı yok, merak etme alışır. Benim şımarık 16 gün oldu ele anca geliyor daha.

3. aslı sungur

bence aynen devam et kafesin dışarısına çıkarmadan 1-2 ay bu şekilde devam et 3.ayda dışarıda omuzuna al,elinde taşı,öpücük at vb. şeyler yap benim kuşum bu şekilde alıştı ama kuşun tek olsun

#3 aslı sungur, 27 Aralık 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 27 Aralık 2014
  4. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    kuşu kafesten 20 gün falan çıkarma bu süre içersinde kafesn yanına elini koy kuş da görsün ve onunla ksık bir sesle konuş hergün ama ani hareketler yapıp korkutma bir süre geçince eline yem koy kafesin içinde kuşun önüne getir yer yiyesiye kadar bekle kıpıdama fazla kolun ağrıyabilir :)
    hergün böyle yap bir süre sonrada arık dışarıya çıkar dışardada yem ver korkutmadan :)

5. Burak Erk

Burak Erk New Member

Beğenileri:
    0
    Avuç içi önemli , kesinlikle kuşun güveni yitiriliyor . Avuçiçine almamaya çok dikkat et .

Sayfayı Paylaş