petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Eğitimden sonra Behlül ve ilk konuşmaları :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Videoları' forumundadır ve daygrameon tarafından 9 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. daygrameon

daygrameon Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar.

Behlül ile ilgili daha önce çok başlık açtım aldığım günden beri. Kah ishal oldu, kah hapşırdı tıksırdı derken gün geçtikçe büyüdü ve sağlıklı, sevecen, eğlenceli ve biraz da hovarda bir kuş oldu :) Konuşmaya çalışması uzun süredir vardı yaklaşık 20 gündür. Ama ilk defa bu videoyu çektiğim gün net sayılmasa da anlaşılır konuşmaya başladı :) Ayrıca eğitim konusunda da çok ama çok uğraştım. Saatlerimi ayırdım ona :) Şimdi resmen kankayız :D

http://www.youtube.com/watch?v=T-rjaLFE7bg

2. murat_febe

murat_febe New Member

Beğenileri:
    0
    çok tatlı maşallah iyi eğitmişsiniz tebrikler

3. daygrameon

daygrameon Member

Beğenileri:
    0
    eyvallah sağolasın dostum. az çekmedik eğitirken ama değdi. şimdi iki arkadaş gibiyiz :)

4. rock

rock Member

Beğenileri:
    0
    Bir kanadı düşük gibi mi? Maşallah kuşunuza...

5. daygrameon

daygrameon Member

Beğenileri:
    0
    ya hocam sorma. aldığımdan beri tek kanadı öyle. gerçi bazı zaman toparlıyor normal haline getiriyorda çoğu zaman düşük tutuyor. uçmayıda biraz geç öğrendi hatta hala çok uzun ve yüksek uçuş yapamıyor. ama dediğim gibi bazende düzeltebiliyor ben de anlamadım nolduğunu :confused:

Sayfayı Paylaş