Karadeniz Pet

ekonomik daldarı satılan biryer varmı ?

• Konbuyu başlatan Duranettin ERAYDIN
  • Başlangıç tarihi
D

Duranettin ERAYDIN

Guest
KP52Z8.jpg

google amcaya satılık en ucuz daldarı diye yazarsan bir çok yer çıkar karşına

google amca yandex dayı soruyoruz ama hep 150 gr zaten sapı çöpü 100 gr tutar.
500gr 1 kg yok hiç.neyse bakalım olmasada olur.tşk.

Evet, sürekli o kullanıcıdan alışveriş yapıyorum. Çok bilinçli bir satıcı. Elinde çok fazla çeşit mal var. Kargo hangisini istersen yolluyor. Sürat kargo ve Aras kargo ile geldi bana 2 ayrı siparişim. Kargo ücreti 5,70TL ödedim hocam.

Bu arada hala mama yediremiyorum :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:34 -->-> Daha önceki mesaj 20:32 --

Elinde çok çeşitli ürün var + daha ucuzunu bulamıyorsunuz. İlgimi çeken bir başka olayda, 4,5TL ye avisol vitamin aldım. Ürün geldi üzerinde 8TL yazıyor. Dükkanda 8tl gittigidiyorda 4,5TL çok enteresan. Ama gerçekten iyi bir satıcı. Ben memnunum. Takdir sizin tabii ki .

Evet, sürekli o kullanıcıdan alışveriş yapıyorum. Çok bilinçli bir satıcı. Elinde çok fazla çeşit mal var. Kargo hangisini istersen yolluyor. Sürat kargo ve Aras kargo ile geldi bana 2 ayrı siparişim. Kargo ücreti 5,70TL ödedim hocam.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:34 -->-> Daha önceki mesaj 20:32 --

Elinde çok çeşitli ürün var + daha ucuzunu bulamıyorsunuz. İlgimi çeken bir başka olayda, 4,5TL ye avisol vitamin aldım. Ürün geldi üzerinde 8TL yazıyor. Dükkanda 8tl gittigidiyorda 4,5TL çok enteresan. Ama gerçekten iyi bir satıcı. Ben memnunum. Takdir sizin tabii ki .

evet çok ucuzmuş vitakraft bile 13,5 tl. 15 den aşağı yokken hemde.ilginç. bir inceleyeyim teşekkürler.

Hocam mümkünse petshoplara gidip elden al.Bende siteden alıyorum ama yarısı dökülmüş şekilde geliyor.Burda satıcının filan sucu yok.Çok hassas bişey bu darı dalı.Dokansan dökülüyo zaten taneleri.Fakat kuşlar bayılıyo.Astıktan 10 dk sonra bitiriyolar.Bence dandik dandik kraker almak yerine darı dalı almalı herkes.Hem doğal hem zararsız hemde çok seviyo kuşlar

Hocam mümkünse petshoplara gidip elden al.Bende siteden alıyorum ama yarısı dökülmüş şekilde geliyor.Burda satıcının filan sucu yok.Çok hassas bişey bu darı dalı.Dokansan dökülüyo zaten taneleri.Fakat kuşlar bayılıyo.Astıktan 10 dk sonra bitiriyolar.Bence dandik dandik kraker almak yerine darı dalı almalı herkes.Hem doğal hem zararsız hemde çok seviyo kuşlar

Burda petsoplarda bulunmuyor olanlarda en ucuzu 10 tl den satıyor 15 tl diyen bile var 5 tane dal için.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:17 -->-> Daha önceki mesaj 20:55 --

kargodan gelene kadar dal darı harap olmuyormu peki çok hassas bir ürün

benim kuscum muhabbet kusuna daldarının yararı olmaz daldarı hint bülbülü için diyor doğrumudur?

bende hint bülbüllerime veriyordum dal darı hemen bitiriyorlardı şimdi muhabbetkuşum var bitane 1aylık daha denemedim ama yerseler veririm şuanda kabuksuz yem ve mama veriyorum bizim buralarda 5dal için 7.5 tl istiyorlar.

Geri