Karadeniz Pet

Eksik Gedik Var mı Görmediğim Dostlar

aradan 1 yıl geçmiş torunları bekliyoruz uzun ve zorlu yolun sonu geliyor

Ekli dosyalar

• yumurta 1.jpg
    yumurta 1.jpg
    8.8 KB · Görüntüleme: 90
  • kuluçka.jpg
    kuluçka.jpg
    45.4 KB · Görüntüleme: 94
  • yumurta 2.jpg
    yumurta 2.jpg
    36.2 KB · Görüntüleme: 87
  • yumurta 3.jpg
    yumurta 3.jpg
    12.6 KB · Görüntüleme: 87
  • yumurta 5.jpg
    yumurta 5.jpg
    32.7 KB · Görüntüleme: 91
merhaba, ben de şu an aynı kafesi kullanıyorum ve kafesi kullanmaya başladığım ay ilk yumurtalarımı aldım o yüzden benden memnunu yok bu kafesten. belki tercih etmediniz bilmiyorum ama ben kapıların ikisini de önlü arkalı takıp yuvayı ve kapıyı yukarıda kullanmayı tercih ettim. elbette tercih meselesi ama kullanım açısından çok daha kolay geldi bana :)

merhaba, ben de şu an aynı kafesi kullanıyorum ve kafesi kullanmaya başladığım ay ilk yumurtalarımı aldım o yüzden benden memnunu yok bu kafesten. belki tercih etmediniz bilmiyorum ama ben kapıların ikisini de önlü arkalı takıp yuvayı ve kapıyı yukarıda kullanmayı tercih ettim. elbette tercih meselesi ama kullanım açısından çok daha kolay geldi bana :)

Aslında konunun başındaki resimler 1 sene öncesine ait yumurtalar ise çok yeni o dönem çiftleşme kolay olsun diye kafesi küçültmem yönünde öneri almıştım. Banada mantıklı geldi. 2. katı iptal ettim ve bende sizin gibi kapıları karşılıklı koydum. Sizin bu yorumu yapmanız isabetli olmuş şunu somak isterim. Yaramaz yavruların yuvadan atlama durumları olucaktır. Bu anlamda yuvanın üst katta olası sakıncalı değil mi sakatlanma vs. olabilir. Benim yuvalık şuan alt katta ama bu bile beni endişelendiriyor. Yuvadan atlarlarsa ne olucak bilmiyorum ??

IMG_0038.JPG
İlk yavru geldi evde vikvikvik yavru sesi var :)

Fazlasiyla profesyonel bir kafes. Gerçekten tebrik ederim sizi. Kuslariniza böylesine bir özen göstermeniz çok güzel.

Benim de hayalim böyle bir kafes
d95c4876d186e5d1dc347ed5480f952f.jpg
ama nasıl olur bilemiyorum sizinkini çok beğendim [emoji1305]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Benim de hayalim böyle bir kafes
d95c4876d186e5d1dc347ed5480f952f.jpg
ama nasıl olur bilemiyorum sizinkini çok beğendim [emoji1305]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Güzelmiş.. Eski bir vitrin değerlendirilmiş sanırım. Sizde benzer tipti 2. El bir vitrin bularak başlayabilirsiniz bence

Maşallah bebelere ne tatlılar öyle yaa.. Bakalım biz de o günleri görebilecekmiyiz ömrümüz izin verecekmi :)
Ardından son paylaşılan vitrin kafes... Evet bende evlenmeden önce kuşlara merak salsaydım kesin böyle birşey yapardım ancak şimdi eve 1 kuşu zor soktum :D Gerçekten güzelmiş...

Hey maşallah, Yumurtaya yatan dişinin rengi çok tatlı:) salma kefesiniz de benim için fikir olmuş oldu. Paylaşımınız için teşekkürler..

Maşallah bebelere ne tatlılar öyle yaa.. Bakalım biz de o günleri görebilecekmiyiz ömrümüz izin verecekmi :)
Ardından son paylaşılan vitrin kafes... Evet bende evlenmeden önce kuşlara merak salsaydım kesin böyle birşey yapardım ancak şimdi eve 1 kuşu zor soktum :D Gerçekten güzelmiş...

Vallaha bizim hanımda pek istemiyordu birgün eve bir geldim hediye almış bana bizim oğlanı( şimdi bu durumu kendi bacağıma sıktım olarak anlatıyor ) bizim maceramız böyle başladı darısı başına

Hey maşallah, Yumurtaya yatan dişinin rengi çok tatlı:) salma kefesiniz de benim için fikir olmuş oldu. Paylaşımınız için teşekkürler..

Pamuğumuz güzel alımlı ama bir o kadar şımarık hiç yüz vermiyor işi gücü yumurta yapmak

Bu arada kafese çok salma diyemem Hagen Vision S02 marka model bir kafes bunları aynı yükseklikte enine de genişlemiş modelleri var L yada M olarak geçiyor sanırım gönül onlardan yana ama o zaman gücüm bu kafese yetmişti zar zor☺️

Geri