petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Eksik olan ne var?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve BARLAS tarafından 8 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. BARLAS

BARLAS Member

Beğenileri:
    0
    Versele Laga Probizyme (Probiyotik) 40gr 18,00 TL

Versele Laga Premium Kuş Kumu (Deniz Mineralleri,Mercan Kirikli, 9,00 TL

Quiko Vitacombex V Multivitamin 500ml 99,00 TL

Mybest Premium Mürekkep Balığı Kemiği 250 Gr 12,00 TL

KİNG KARIŞIK MUHABBET YEMİ KOVA 5KG 30,00 TL

Kuşumun tüm beslenme ve sağlık ürünlerini değiştireceğim.Halihazırda mama bulunuyor elimde.Nekton E ve Nekton S'in hafif kaldığını öğrendiğim için değiştiriyorum.Vitamin 500 ml olduğu için bu şekilde uzun süre yetecektir. Güneş görmeyen bir yerde bozulma ihtimali var mı? Kuş kumu hakkında da kararsızım markaya para vereceğim. Tek kuş için bu yem bozulur daha küçük paket rica edeceğim. Probiyotik uygun mudur? Şimdiden teşekkürler tavsiyeleriniz için.

2. sezerkara55

güzel baş ka bşey gerekmez

3. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    ben quiko mama ve bravo yem kullanıyorum bunların haricinde gereksiz yere vitamin vermiyorum kuşlara

4. BARLAS

BARLAS Member

Beğenileri:
    0
    21 Kasım 2014 doğumlu show jumbom var. Üstüne titriyorum. O yüzden biraz sıkı tutuyorum bakımı.

5. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    267
    Versele Laga Probizyme (Probiyotik) ve Quiko Vitacombex V Multivitamin hakkında çok olumlu yorumlar yapılmıştı. Kullananlar memnun kalmıştı bu ürünlerden. Diğer ürünler de bu markalara ait olduğundan en güvenilir seçimleri yapmışsınız.Güle güle kullanın.

Sayfayı Paylaş