Karadeniz Pet

Ekstra olarak mama ne önerirsiniz?

Cem Bora AKINCI

Meraklı Üye
Arkadaşlar kuşumu halsizlikten veterinere götürdüm ölecek dedi. Tabiki bana çok inandırıcı ve bilgili gelmedi. Bende sizin gibi düşüncesine daha çok önem verdiğim bi kuşçuya gittim. Bana halsiz olduğunu ve bunları almamı söyledi. Ek olarak bende olmayan mama. Bunlara ek olarak halsizlik için nasıl mama yapabilirm evde?

Yeni verdiği yem:

12GrYp.jpg

rmJRgN.jpg

Ek olarak bunu verdi:
LYOEpG.jpg

Ve kullandığım vitamin:

7VyPoW.jpg

EK olarak evde yapabileceğim halsizlik için mama bilen varmı? Bunların yararı olurmu?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:25 -->-> Daha önceki mesaj 20:47 --

Yokmu bilgisi olan?

Halsizlik derken kuş ishal ise mama vermemelisiniz. Sadece vitamin takviyesi yapmanız yeterli..Yemlerine bol miktarda aspur ekleyin ve kuş sıcak ortamda bulunsun..

hocam kuş ishal değil. Sadece halsiz mama vermelimiyim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:33 -->-> Daha önceki mesaj 22:32 --

Halsizlik derken kuş ishal ise mama vermemelisiniz. Sadece vitamin takviyesi yapmanız yeterli..Yemlerine bol miktarda aspur ekleyin ve kuş sıcak ortamda bulunsun..

hocam kuş ishal değil. Sadece halsiz mama vermelimiyim. Aspurda gereklimi? Aspur nedir?

İshal değil ise direncini artırmak adına mama ve vitamin takviyesi yapabilirsiniz.

Aspur kanarya yemidir..Yemlerinin içerisine ekstra ilave edebilirsin..

Sitemizde birçok mama tarifleri var . Onları inceleyip dilediğiniz tarifi uygulayabilirsiniz.

Geri