Karadeniz Pet

el emeği Kafesim ve Dişi Albio kuşum

• Konbuyu başlatan Kasaplanca
  • Başlangıç tarihi
K

Kasaplanca

Guest
rbmy4.jpg

rbmyq.jpg

rbmz1.jpg

rbmzf.jpg

rbn08.jpg

Masallah gercekten cok güzel olmus ellerinize saglık :)

Teşekkür ederim Arkadaşlar. Uğraştım ama değdi yani. :D

Maşallah valla süper olmuş kardeşim :D bitanede bize hediye yapsan ne kadar süper olur :D

Valla süper olmuş tebrikler.sizden ricam kafesin ölçülerini verirmisiniz.bende düşünüyorum böyle.ama evin içine sokabilcem bişey olmalı.o yüzden bunun ölçülerini merak ettim

70*45*45 ölçüleri

Teşekkürler sağolun.Peki bu ölçüler toplam uzunlukmu yoksa telle çevrili olan ölçümü.yani 70 cm olan yeri soruyorum.alttaki çekmece gibi yerler ve ayaklarıda dahilmi bu 70 cm e.bi sorum daha alttaki bölüm çekmecemi temizleme haznesi falanmı.albinolarda pek anlaşılmıyor ama bence maksimum beş aylık

Ben bugun basladim 110×70×50 olculerinde yapiyotum bunun hemen hemen aynisi gibi bisey olacak keresteciden kestirip geldim agac kisimlari;)...

Çok güzel gerçekten hep özenmişimdir marifetli insanlara. Güle güle kullanın.

kuşunuz çok tatlı maşAllah bu arada kafeste güzel emeğinize sağlık

Teşekkürler sağolun.Peki bu ölçüler toplam uzunlukmu yoksa telle çevrili olan ölçümü.yani 70 cm olan yeri soruyorum.alttaki çekmece gibi yerler ve ayaklarıda dahilmi bu 70 cm e.bi sorum daha alttaki bölüm çekmecemi temizleme haznesi falanmı.albinolarda pek anlaşılmıyor ama bence maksimum beş aylık

70 cm boydan catı eşigine kadar olan kısım katı yukseklıgıde 30 cm olup toplam 1m oluyor. köşeler 45 cm. evet çekmecelerde dahil. heem çekmece var hemde temizleme haznesi yaptım :D

nasıl yaptıgını anlatta bende ypaayım :D vallahi çok beğendim :D

Her beceri kendine özeldir.Ben kendi düşünclerime göre yapıp derledim. Şimdi anlatırsam kendi kafamdan anlatırım o yuzden anlayamazsın. Görüp izlemen gerekirdi bunu. Ben kafamda tasarladım. kağıda çizdim. ölçülerinide hesaplayıp kerestelerimi aldım. Hayal gücümüde kullanarak el emeği göz nuru kafesimi ortaya çıkardım :D

İstedikten sonra neden olmasın. :cool:

Geri