Karadeniz Pet

el emeği Kafesim ve Dişi Albio kuşum

• Konbuyu başlatan Kasaplanca
  • Başlangıç tarihi
Çok Güzel Olmuş Vallahi Eline Sağlık. O Güzelin Yanına Birde Yakışıklı Yakışır bence :))

Cok güzel olmus eline saglık

Maşallah hem kuşa hem kafese.. Dişiye gelin olmak pek yakışır:)

slm. kafes kapıdan felan sıgdı mı yoksa oda içinde mi yapıldı :D birde toplam kaça mal ettiniz kafesi :D

Her beceri kendine özeldir.Ben kendi düşünclerime göre yapıp derledim. Şimdi anlatırsam kendi kafamdan anlatırım o yuzden anlayamazsın. Görüp izlemen gerekirdi bunu. Ben kafamda tasarladım. kağıda çizdim. ölçülerinide hesaplayıp kerestelerimi aldım. Hayal gücümüde kullanarak el emeği göz nuru kafesimi ortaya çıkardım :D

İstedikten sonra neden olmasın. :cool:
Ne diyeyim artık eline sağlık :D

slm. kafes kapıdan felan sıgdı mı yoksa oda içinde mi yapıldı :D birde toplam kaça mal ettiniz kafesi :D

kafes boydan 1 metre :D genışlıgı 45 cm. Evimin acık kapı terasında hallettım bır kac gunde :D valla maliyetine pek bakmadım her eksık malzemede gıdıp aldım. :D

ne şanslı bir kuş böyle :) bu kadar güzel kafes yapan sahibi var geniş geniş otursun kafesinde :D

üstad 3 aylık gibi..kafes çok güzel olmuşş..maliyetli oldu demişsiniz sorması ayıp kaça mal oldu??eminimki herkes bu kafesi görünce bende yapmak istiyorum diyecek..fiyatı konusunda da aydınlatırsan seviniriz...

çok güzel olmuş okullar kapanınca bende bir tane yapmayı deneyeceğim :D

Kafes arkadaşlarla sokakta kulladığımız tabirle canavar olmuş canavaar :D Elinize sağlık

Çok güzel olmus elinize sağlık her gördüğümde özeniyorum böyle bir kafese :)

Geri