petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

El uzatınca çok ürküyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve samikdem tarafından 19 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. samikdem

samikdem New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar 2 aylık olan kuşum normalde arasırada olsa yakalayıp elimizin üzerinde bıraktığımızda duruyor ama parmağımızı uzatınca inanılmaz ürküp kaçıyor bu konuda ne yapabilirim kuş neden ona uzanınca bu kadar ürküyor hayır çok yaşlı olsa anlarımda yavruların bile bu ürkekliği neden olur acaba?

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Sebep şu yakalamak o korku ona yetiyor güvenini kazanmalisiniz Güle güle besleyin

3. samikdem

samikdem New Member

Beğenileri:
    0
    Abi ama ürkekliği neden tam anlamıyla geçmiyor bazen gayet iyiyken bazende çok çok ürkek... yani tamam artık bu kuşun elden korkma meselesi kalmadı diyemiyorsun bi türlü

4. sampiyon33

sampiyon33 Member

Beğenileri:
    1
    hocam kuşu korkutmuşsunuz bir daha ele alma ben hiç almıyorum inmiyor elden omuzdan

5. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Dedim ya kuş korkmus siz onunla ilgilenin ama asla kovalamayin forumda eğitim konuları mevcut bi inceleyin

6. samikdem

samikdem New Member

Beğenileri:
    0
    tamam bide öyle deneyeyim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:19 -->-> Daha önceki mesaj 18:13 --

çok teşekkürler

Sayfayı Paylaş