Karadeniz Pet

El-Vedâ

Cihat Türkmen

Onursal Üye
Selamun Aleyküm ustalarım, üstadlarım, kardeşlerim..

Bu foruma ve forumdakilere emeğimin çok olduğunu düşünüyorum tabii ki üstadlarımız kadar olamasa da..
Forumda güzel günler geçirdim. Güzel arkadaşlıklar kurdum. Rabbim'e hep dua ederdim "iyi niyetli insanlar, temiz insanlarla karşılaştır, hayatımda varsa da hayatımdan def et" diye. Çok şükür hayatımda kalan kaldı, giden gitti şimdiye kadar. Şükürler olsun.
Bu forum gerçekten aile forumu gibi. Arkadaşlıklar, yardımseverlik, saygı, edep, her şey çok güzel.. Tabii ki aramızdan art niyetli birçok kişilikte insanlar çıkabiliyor eskiden de olduğu gibi ve çıkacaktır da.

Öncelikle Muhammed ustam, çok değerli Serkan ustam, Berrin ustam ve Ali Alp kardeşim ile Umutcan kardeşim' e teşekkürlerimi sunuyorum. Bu kişiler forumda ve keza forum dışında muhabbetim olan, sevip saydığım kişiler. Unuttuklarım varsa affola..

Her şey için herkese çok teşekkür ederim lâkin ben artık forumu bırakıyorum. Kimse de "benim yüzümden bıraktı xd" ayağına yatmasın. Beni bilen bilir zaten önceki kadar aktif değilim ve artık forumdan çekilme kararı almış bulunuyorum.
Kuşları da satacağım büyük ihtimalle Cihan ustamdan bir yavru alıp o yavruyla yola devam edeceğim sadece.
Herkesin hakkında hayırlısı olmasını temenni ediyorum.

Hakkınızı helâl edin.. Benden yana istisnalar olsa da helâl olsun ..

Rabbime emanet olun..

Hakkım helal olsun ,Allah'a emanet ol abi :)

Bismillah Cihat'ım hayırdır bilmediğim bişey mi var?

İnan çok üzüldüm forumdan ayrılmana :(

yinede sen diyorsan vardır bi bildiğin , hakkım olduysa Helal ı Hoş olsun kardeşim..

ALLAH A EMANET OL..

Hakkım varsa helal olsun kardeşim ama formdan ayrılmana üzüldüm :(

Cihat kardeşim üzerinde hakkım varsa helal olsun.. Sende hakkını helal et paşam.. Seni her daim aramızda görmek isterim.. Kapımız her daim sana açık güzel kardeşim..

Hakkım varsa helal olsun sende hakkını helal et çok yardımların oldu ve çok üzüldüm forumdan ayrıldığına hakkına hayırlısı neyse öyle olsun ne diyelim vardır bi bildigin allah'a emanet ol.

Sende Allah'a emanet ol abi.

+

Hakkım helal olsun ,Allah'a emanet ol abi :)

Sen de kardeşim.

Bismillah Cihat'ım hayırdır bilmediğim bişey mi var?

İnan çok üzüldüm forumdan ayrılmana :(

yinede sen diyorsan vardır bi bildiğin , hakkım olduysa Helal ı Hoş olsun kardeşim..

ALLAH A EMANET OL..

Özelden yazacağım ustam..

Hakkım varsa helal olsun kardeşim ama formdan ayrılmana üzüldüm :(

Seninle daha çok görüşeceğiz kardeşim ;) :)

Cihat kardeşim üzerinde hakkım varsa helal olsun.. Sende hakkını helal et paşam.. Seni her daim aramızda görmek isterim.. Kapımız her daim sana açık güzel kardeşim..

Sağ olasın ustam. Gelirim yine..

Nereye be abim olmaz sensiz yahu valla.

Bu aralar pek takılmamam lazım kardeşim hayat şartlarından dolayı.

Hakkım varsa helal olsun sende hakkını helal et çok yardımların oldu ve çok üzüldüm forumdan ayrıldığına hakkına hayırlısı neyse öyle olsun ne diyelim vardır bi bildigin allah'a emanet ol.

Helal olsun ustam, siz de Allah'a emanet olun..

Geri