Karadeniz Pet

El Yapımı Ballı Kraker.

alo 174 gıda kontrol hattı
siz evinizdeki baldan numune verip ücretsz olarak kontrol ettiriyorsnz
ve balın markasını da söylemek zornda değilsinz
yani bir torpil kayırma olmaz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:05 -->-> Daha önceki mesaj 19:04 --

bal ölçülü alındıgı taktirde kesnlkle zararlı değildir

Arkadaşım sen türkiyede yaşıyorsun.Hırsızları yolsuzları şikeleri ört bas etmiş milletiz.Bu kadar güvenme bu devletin organlarına ;)

Neye göre ölçülü alındığından zararı olmaz.Kuş bilimi bölümünden yüksek lisansmı yaptınız kardeşim.Doğasında yok olan bişeyi ne diye veriyorsunuz.Delinin biri kuyuya taş atmış hepiniz gidiyorsunuz adamlar ticaret yapıyor siz bunları yiyorsunuz.yahu.az mantıklı olun.gidin verin kardeşim.kuş sizin kuşunuz.bak ben 1 yaşında aldığım kuşa 8 sene baktım.9 yaşında öldü.1 gram bal vermedim.yani keramet balda değil.gidin köpeğede bal verin ozaman faydalıysa.gidin kediyede verin.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:23 -->-> Daha önceki mesaj 19:22 --

Bal kus icin zararli mi degil mi? Neden balli kraker bu kadar meshur o halde bu konuyu acikliga kavusturmak gerek ona gore biz de tedbirimizi alalim:)

bir canlının doğasında olmayan bişeyi zorla yedirmek sence yararlımı zararlımı.bu ülke akli dengesini kaybetmiş.yakında rakı içircekler

Doğasında olmayan her şey hayvana zararlı değildir. Yararlı olan da var zararlı olan da. Köpeğime yoğurt veriyorum. Onun için uygun miktarda verilmesi faydalıdır. Takdir edersiniz ki köpek de doğal ortamında yoğurt bulamaz. Bunun gibi bir çok örnek var. Fakat şekerin köpek için zararlı olduğu bilimsel bir veridir bu nedenle bal vermiyoruz. Yani kediye köpeğe de verin faydalıysa demeniz çok yüzeysel bir yaklaşım. Her hayvan her besin farklı. Yararlı mı zararlı mı diye soruyorum çünkü kimse ortaya bu konuda bir araştırma, makale vs koymamış. Tecrübe edinmiş zararını görmüş biri de yazmamış. Belki çıkar diye sordum. Bu kadar terslenmenizi gerektirecek bir durum yok.

Geri